Social icons

2017/03/02

NEW MAYBELLINE LIPS AND FACE

Hei! Lähiajal on üsna mitu uut ilutoodete tutvustust tulemas (eriti just meigivaldkonnast!), et hoidke silm mu blogil peal sisestades blogi küljeribal Subscribe lahtrisse oma meiliaadress ja nii saate iga kord teavituse oma meilboksi kui ma midagi postitan. Või vajutage LIKE mu blogi Facebook'i lehele, sest kõik uus info jõuab alati ka sinna :)
Aga postituse juurde. Täna räägin teile  kahest uuest Maybelline tootest: Color Drama Lip Contour Palette ja Master Camo Kit.

Hi dears! I'm going to post here quite a lot new makeup product reviews during the weeks so make sure to follow my blog on Facebook and don't forget to subscribe here (on the right panel) as well.
Today's post is about Maybelline's new Color drama lip contour palette and Master Camo kit.


MASTER CAMO KIT


Viimasel ajal on pea igal teisel meigibrändil väljas oma palett, mis mõeldud näo kontuurimiseks, iseärasuste peitmiseks, teatud kohtade rõhtutamiseks jne. Maybelline Master Camo Kit kolis juba pärast esimest kasutamiskorda minu igapäevasesse meigikotti ning ütlen ausalt, et see oli see miski, mis mu meigikotist puudu oli. Eriti kasutan paletist just neid heledamaid toone silmaalustel (silmaalustel meeldib kasutada kollakat tooni), põsesarnade all, nina keskel ja laubal. Rohelise tooniga peidan oma punetavaid kohti. Kõige parempoolsed toonid on mõeldud sära andmiseks (highlighter'id). Kuna tegemist on üsna väikese paletiga, siis rändab see minuga ka alati kaasas. Mugavaks teeb paleti kasutamise see, et tal on üks kaheotsaga pintsel kaasas.  Ma üritasin oma sõjamaalingud ka pildile püüda.


I've seen quite a lot new different face camo /contouring kit's or palettes during last couple of months and finally one of them arrived to my makeup bag (thank you Maybelline!). I immidiately liked this Master Camo Kit and it's one of my main makeup products I use to do my everyday makeup. I also carry it with me on daily basis (it's quite smal and that's a good thing!). I use the yellow color (or the ones in the middle) to brighten my under eye area, forehead, cheeks and nose and green to hide any red spots. Two colors on the right are meant for highlighting. 

LIP CONTOUR PALETTE


Vot huulte kontuurimist ei ole ma küll varem teinud. Antud Color Drama Lip Contour Palette'ga ma seda siis esimest korda katsetasin. Mainin veel ära, et ma pole ka suurem asi huulepliiatsi kasutaja. Paletis on siis huulte primer, 3 kontuurimise tooni ja 3 huulevärvi ning lõpuks huultele mõeldud highligther (jällegi midagi uut minu jaoks). Kõik toonid antud paletis on pigem sellised sügavamad punased, mistõttu igapäevaselt ma neid ei kasuta, kuid vahest ikka. Mulle hullult meeldib keskmine toon, mida ka piltidel huultele kannan - selline kergelt marjane punane. Paletiga on kaasas kahepoolne pintsel, mille üks ots on mõeldud huulte joonistamiseks ja teine värvimiseks. Üsna mugav on seda kasutada. Värvid on üsna tugeva pigmendiga ning ei kuivata huuli. Ning see highlighter on nii hea vedela koostisega, et ma usun, et ma hakkan seda ka mujal nöopiirkonnas kasutama...


I haven't heard anything about lip contouring before and now I'm a proud owner of the new Maybelline Color Drama lip contour palette. It has 3 shades of red colors (and 3 shades of red contouring colors), a primer and a highlighter (highlighet for lips!!!). Colors are quite pigmented and my favorite is the one in the middle - perfect berry-like shade. A two-sided brush comes with the palette and it has one side with a thinner brush (for contouring) and other side has a bit wider brush (for paining the lips). I don't use this palette every day but when I want to do something extra with my lips then this palette helps me to define my lips perfectly. Especially nice is the highlighter - I might use it on other places on my face as well.


Postita kommentaar