Social icons

2017/03/10

MAYBELLINE SURPRISES AGAIN!

Hei iluhuvilised! Kes mind Instagram'is jälgivad, need on kindlasti mu Insta story'de kaudu näinud pilte erinevate uute huulepulkade kohta. Täna räägin neist ka lähemalt, lisaks uuetest sära andvatest kreemidest ja kulmugeelidest. Haarake üks mõnus teetassike ja asuge lugema.

Hi all you beauty enthusiasts out there! Those who follow me on Instagram have probably seen all the products I'm writing about today, especially the lipsticks. But I'm also writing about Maybelline's new strobing cream and brow gel.Maybelline Color Sensational Creamy Matte huulepulgad
Seda, et matid huulepulgad juba pikemat aega maailma vallutavad, teavad kõik, kuid alati ei ole lihtne endale just seda õiget tooni valida. Mina tutvustan teile täna kahte uut Maybelline huulepulka, mida ma nüüd igapäevaselt ka kasutan: uued toonid on 987 smoky rose ja 986 melted chocolate. Smoky rose on ilus, kergelt tuhmroosa toon ning melted chocolate nagu nimigi juba ütleb, pruunikas šokolaaditoon. Ma pole kunagi pruunide toonide poole vaadanud, kuid see nägi huultel päris lahe välja ning mees ka kiitis heaks. Ideaalsed toonid meie sellisesse sombusesse kevadesse. Lisaks sellele nad tõepoolest püsivad hästi peal (ka pärast söögikorda ei tule nii kergesti maha) ning nad ei kuivata huuli (kreemja koostisega). Mina neid igatahes soovitan, sest turul pole palju häid matte huulepulki (vähemalt samast hinnaklassist), mis huuli ei kuivataks. Samast kollektsioonist on Maybelline'l väljas veel teisigi ilusaid nude toone ehk kellel huvi, võib varsti Kaubamajja piiluma minna.

Maybelline Color Sensational Creamy Matte lipsticks
Matte lipsticks have been concurring the world quite some time now and now Maybelline has come out with some new nude matte shades. Let me introduce you to 987 smoky rose and 986 melted chocolate. Smoky rose is a beautiful dull pink shade and melted chocolate is (as the name says) light brown shade. I've never even tried on a brown shade but this one actually suits me and even my husband approved it :) Both of these shades are perfect for our rainy spring. The best thing about these lipsticks is that they stay on quite long (even after eating and drinking) and they don't dry out my lips. So basically, I really like these new matte lipsticks and want to try even more shades from this collection.


Maybelline Brow precise fiber filler
Kui ma antud kulmutoodet esimest korda nägin, siis olin jube vaimustuses, sest lootsin leida uue lemmiku kulmutoote. Kahjuks seda ei juhtunud. Mu kulmud ei ole kosmeetikut juba tükk aega näinud ning nende "maalimine" võtab hommikuti ikka omajagu aega. Kasutan alati pliiatsit, kulmupuudrit ning läbipaistvat kulmugeeli. Antud kulmugeelid on aga värvilised ning üsna omapärase harjasega. Esimesel kasutuskorral ma tegin omale üsna õudsed kulmud pähe, sest need nägid kuidagi nii lakutud välja. Teisel korral püüdsin toodet kasutada peale pliiatsiga joonistamist ja ainult kulmu välismistes otstes - nii see toode toimib ja annab hea tulemuse. Loodan, et seletasin loogiliselt. Ühesõnaga, kellel on loomulikult kulmukuju ilus ja soovib neid lihtsalt rohkem rõhutada, see toode peaks sobima (sisaldab väikeseid karvaosakesi, et kulme paksemaks ja täidlasemaks muuta). Kokku on kollektsioonis kolm tooni, nii, et kõik peaksid endale sobiva leidma (hele, keskmine, tume).

Maybelline Brow precise fiber filler
When I first saw the new brow mascaras I was hyped because I hoped I have finally found myself only one product to frame my brows. Unfortunately that didn't happen because this products doesn't suit me. Basically it's a new type of brush and tint (with fibers) to help you to make your brows fuller and nicer. I believe it really does all that, but you need to have quite nice brows before. Then it helps to color them and define even more. My brows haven't seen a beautician a long time now and I have to use brow pencil, powder and translucent mascara to define them perfectly. When I use the brow mascara only on the tips of my brows, it works, but not as a one product for defining them overall. Maybelline has 3 shades of this brow mascara. dark blonde, medium brown and deep brown (I use medium brown). Master Strobing Liquid valgustpeegeldavad kreemid
Ma lihtsalt ar-mas-tan neid highlighter'eid ja nende suurepärast pigmenti! Kreemjad valgustpeegeldavad kreemid ei olnud minu jaoks päris uudsed tooted, sest eelmises Maybelline pakikeses peitis end juba näo palett, kus oli ka kreemjas highlighter (postitust vaata SIIT). Toone on 2: medium ja light. Light toon sobib praegu heleda naha peale nagu valatult ning see sära jääb näole ikka tõesti ilus. Tumedam ehk medium toon sobib minu arvates just pigem päevitunud nahale sära andmiseks, kuid kasutan seda ka praegu päikesepuudri peal ja tulemus jääb ilus. Kreem hajub nahal kenasti laiali ja annam ilusa sära. Kui ma tahan aga rohkem sära efekti, kasutan kreemi peal veel eraldi The Balm'i särapuudrit. Ühesõnaga, järjekorde hitt -toode minu jaoks Maybelline poolt.

Master Strobing Liquid highlighters
Liquid highlighters weren't a totally new products for me because on my last Maybelline package (read the post HERE) I received a face palette which included a liquid highligther as well. The highligthers come in two different shades: light and medium. I use them both, but the lighter one suits my skin tone more. The medium one I use on my bronzing powder (I think it suits more with a tanned skin). When I want to add even more shine, I use my theBalm shimmering powder on top of the liquid highlighter. I really love these new products and  they really brighten up my days :)


Postita kommentaar