Social icons

2017/03/19

MAKE-UP STUDIO EST

Hei sõbrad! Tänase pühapäevase päeva veetsin ma Make-Up Stuudios meigikoolitusel. Ning ei, ma ei õpi uut ametit vaid lihtsalt käisin uusi teadmisi iseenda meikimise vallast juurde hanikas. Poodides on ju oi-kui-palju erinevaid meigitooteid, kuid päris paljude toodete puhul tekib küsimus, et kas see mulle sobib või kuidas seda toodet kasutada. Ma olen küll tänu blogimisele päris palju just meigivaldkonnas targemaks saanud, kuid sellist konkreetset ainult-minule-sobivate-toodete õpetust pole saanud. Täna siis Elery Artus õpetas mind ja kahte kaasblogijat, kuidas endale igapäevast meiki teha (muidugi värvidega katsetasin ma veidi julgemalt kui ma muidu igapäevaselt kannan). Igatahes, minu tulemus on siin:

Hi dears! So today I spent learning how to do makeup to myself at Make-Up Studio in Tallinn under the amazing makeup artist Elery Artus. I usedifferent makeup products all the time but not always I know right away whether the product suits me or not. So today I learned some tricks and tips how to make a proper everyday makeup (okay, I tried some bolder colors than I usually wear) that would look and feel nice. Here is the result picture:


Mida ma siis täpsemalt tegin. Alustasime meigipõhja tegemisest ning esimese tootena kasutasin kergelt säravat aluskreemi. Kuna eestlaste nahk on hele ja meil on koguaeg hall ja sünge ilm, siis antud kreem aitas nahka veidigi ergutada ja särama lüüa. Selle peal aga minu nahale sobivat vahapõhja, mis annab täpselt õige katvuse - ei ole liiga paks vaid piisavalt kattev. Vahapõhja puhul on hea omadus see, et teda kulub väga vähe. Peale kandsin seda niiske meigisvammiga tupsutades.  Oluline on kreemi hajutada ka kõrvadele, nina alla ja kaelale. Muidu jääb maski efekt. Antud pisikesest vahapõhja totsikust jagub isegi kauemaks kui tavalisest suurest jumestuskreemi purgist, sest seda kulub vähem. Kogu tulemus sai viimistletud matistava tolmpuudriga, mida kandsin näole meigipadjaga. Põskedel on mul kasutatud ainult päikesepuudrit (tolmpuuder) ning sellega sai ilusasti näo ära kontuurida ning tulemus mulle meeldis. Elery veel rääkis meile, et eestlastel ei tasuks selle kontuurimisega üleliia agaraks minna (eriti nina puhul), sest meie ninad ei ole üldse nii suured ning liiga palju kontuurides võib hoopis nina kuju hullemaks muuta :) Enne lauvärvi pealekandmist kandsin silmadele primeri laadset toodet Seal It, mis aitab tolmlauvärvidel paremini kinnituda ja värvi pigmenti välja tuua. Lauvärvidest kasutasin lillat ja kuldset lauvärvi ning tumeduse andmiseks kulmupuudrit. Kulmupuudriga said korrigeeritud ka minu kulmud. Nüüd ma siis tean, et teinekord teen kulmupintsli niiskeks, et saaksin konkreetsemalt ja parema pigmendiga toodet peale kanda.  Kulmuluu alla lisasin veidi heledat highlighterit ning see toode oli lihtsalt vau - silmad tulid kohe hetkega esile. Ripsmete rõhutamiseks kasutasin 4D ripsmetušši, mis aitas ripsmed muuta kohe eriti pikaks ja volüümikaks. Huultel kasutasin meelega tumedamat lillat tooni, sest millal siis veel kui mitte meigikoolitusel erinevate huvitavate värvidega katsetada. Ning see ongi lühidalt kõik. Kokkuvõttes sain teada, et nt tolmlauvärve võin kasutada ka highlighterite või bronzerina ning intensiivsema tulemuse saavutamiseks tuleb lihtsalt pintsel niiseks teha. Oluline on aga oma pintslid puhtad hoida ning iga järgmise toote kasutamisel see eelnevast puhtaks teha.

So what did I do? I started with the base. First product was a strobing cream that would brighten up the face. Next step was applying the Face It Cream Foundation. Since I'm really pale right now, I used one of the lightest colors. It's a really creamy product and I didn't had to use it much to cover my whole face. The coverage was really good and it didn't felt heavy. Then I fixed everything with a translucent powder. On my cheeks I used a shimmering bronzer and that was it. I used it to contour my face (but not my nose, since the makeup artist said Estonians actually should not contour their nose because this is tiny enough and we don't need this step). Then I used Seal It product to prime my eyelids so that the eye shadows would come out more. I used purple and gold tones on my eyes and they really complement my blue eyes. To darken up the outer corners I used a little bit of brow powder on my crease (with wet brush). I used the brow powder to fix my brows as well. Wet brush really helps to fill my brows so that they would look good. I used a little bit of highlighter on my brow bone. On my lashes I used false lash effect 4D mascara that lengthened my lashes so they looked extra long. On my lips I used a new dark purple matte liquid lipsticks. First I added the lip primer (left it to dry 30 sec) and then applied the lipstick. Overall I loved my look - a bit darker than I normally wear but really cool :p  I love the fact that I was able to use just one product for doing two things - for example the brow powder (on my eyes and on my brows). Make-up Studio products are really pigmented and they are very easy to use (even with a wet brush).

Kes mind Instagram'is jälgivad, need nägid ka Insta story'de vahendusel kogu tänast protsessi. Lisaks koolitusele sain ka koju kaas paar toodet, mis just nahatoonile sobivad ja mida igapäevaselt kasutada saaksin. Koju sain mati huulepulga, lauvärvipaleti, jumestuse tegemiseks vahapõhja ja 4D ripsmetušši. Kui ma neid tooteid juba rohkem kasutanud olen, saan ka nendest pikemalt kirjutada. Hetkel võin õelda, et kõik kaasa saanud tooted leiavad kindlasti kasutust minu igapäevase meigi tegemisel :)
Küsin ka teilt, kas olete kunagi meigikoolitustel käinud?

Who are following me on Instagram, then you probably have seen my Insta stories where I showed the makeup process. I also got 4 products with me as a gift: 4d mascara, face base wax, lipstic and and a eye shadow palette. I will do a review of them soon!
Which makeup workshops have you been to?

2 kommentaari

  1. Olen samuti väga tihti mõelnud, et peaks mingi kursuse vms läbima. Eriti just seetõttu, et end silmameigi (eelkõige lauvärvide kandmise) osas harida. Kuna ma ise selles väga kesine, siis eelistangi alati selliseid nude/pruunikaid toone, mida on kerge kanda, kuid kihvt oleks ka osata julgemaid samme teha!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Kusjuures ma ise kasutan ka igapäevaselt ainult pruunikaid toone, kuid antud koolitusel mulle soovitatinlillal kuna mul sinised silmad. Muidu ise sellise värvi järele ei haarakski :) kindlasti soovitan taolist kursust/koolitust. Kulub igale naisterahvale ära ;)

      Kustuta