Social icons

2017/03/21

L'OREAL NEW LIPSTICKS + GIVEAWAY!

Ma ei ole ammu ühtegi loosimist teinud ning et ka teie päeva veidi ilusamaks muuta, korraldangi ma allpoolmainitud huulepulkade loosmise oma blogi Facebook'i lehel. Mine kindlasti osalema, sest võitjaid on kokku 4! Nimelt loosin välja kaks võitjat, kes saavad huulepulga nii endale kui sõbrannale. Millised toonid ma välja loosin? See jääb võitjatele üllatuseks :)

Aga huulepulkadest. Tegemist on L'Oreali uute mattide huulepulkade kollektsiooniga Color Riche Obsession, kus on 12 imeilusat tooni. Minu kohesteks lemmikuteks ostususid neli tooni: Pink-a-Porter, Moka Chic, Blush in a rush ja Erotique (pildid toonidest allpool).
Nende huulepulkade juures meeldib mulle nende pehme pigment  ja nende mattmust (kuldsete detailidega) pakend. Pakend muidugi on väga sarnane nende ühele eelmisele kollektsioonile (Nudes), kuid isegi ilusam. Pakendi järgi ütleksin küll, et tegemist on mõne hirmkalli firma huulepulgaga :) Antud huulepulkade suurim miinus minu jaoks on see, et nad pole piisavalt niisutavad ning minul kipuvad huuli kuivatama. Kui kasutan eelnevalt niisutavat huulepalsamit, on kõik ok. Toote kodulehel on küll õeldud, et see peaks olema niisutav (sisaldab jojoba õli), kuid minu jaoks siiski mitte piisavalt. Kuid praegu on meil selline vastik ilm ka, mis nahale ja huultele hästi ei mõju. Kevade poole on ehk juba hoopis teine tunne neid huulepulki kanda, eriti tooni Pink-a-Porter mis on kogu kupatusest siiski mu nr 1 lemmik (imeilus veidi kärtsum korall roosakas toon). Kuid siiski, huuled püsivad värvituna üsna mitu tundi (ei kulu maha ka pärast söögikorda, kuid päris tervet päeva peal ei püsi) ja minu käekotis on nad oma koha leidnud.

Hi! Today I'm introducing you to new L'Oreal Color Riche Obsession matte lipsticks, which has 12 beautiful shades. My top 4 favorites from this collection are: Pink-a-Porter, Moka Chic, Blush in a rush and Erotique (you can see swatches of them below).
What I like about these lipsticks is that they are nicely pigmented (soft nude colors) and they have absolutely gorgeous matte black packaging (with gold details). They actually look like they belong to some really expensive brand. I like nude colors and they really complement your own lips. The only negative thing about these lipsticks is that they dry my lips. It's said on the product description on L'Oreal homepage that they consist of jojoba oil that helps to moist lips, but I still can't wear the lipsticks without having to wear lip balm underneath. Maybe it's because of the weather situation we have here (raining and snowing and basically being really grey all the time). I hope spring and warmer days will have good effect on my lips. But overall, the lipstick stays on (not for a whole day, but still even after I've had a meal). I wear my favorite colors every day with me in my purse so I an change my lip color according to my mood. They are not my new favorite lipsticks, but I still like them.


Väikese vihjena ütlen juba ette ära, et järgmine loosimine toimub järgmine nädal !

Postita kommentaar