Social icons

2017/03/11

HOUSE OF HORSES HOODIE


Hei sõbrad. Antud postitus on suunatud pigem hobusesõpradele (loeb mõni hobuhuviline ikka mu blogi? Andke kommentaarides teada :)) Igatahes, kes teab, siis ma kirjutan hobuvaldkonnaga seotuid postitusi ka sellise veebiportaali nagu House of Horses jaoks ning alles hiljuti tuli neil välja oma ratsutamise pusa. Ühe õnneliku pusa omanik olen ka mina.
Pusa on spetsiaalselt ratsutajatele disainitud (Irene Mikela poolt), et trennis ikka hea mugav oleks. Nimelt on ta eest kahepoolse lukuga, tal on lukkudega taskud ning ka külje peal lukud (saab vajadusel lahti teha). Tagumine osa on esimeset pikem, et külm õhk trenni tehes haiget ei teeks. Kapuutsil on sees vooder, mis on imepehme ja mõnus soe. Kuna ma ei taha, et mul kõri külma saaks, siis tõmban trennis alati nööride abil kapuutsi kõrile lähemale. Eriti meeldib mulle pusa värvilahendus - hall pusa roosade logodega rinnal ja seljaosas. Pusa hinnaks on 76€ ja tellida saab SIIT. Kes on kvaliteetse pusa otsingutel, siis see on kindlasti just see õige ja ka ainulaadne, sest iga teine teile trennis samasugusega ikka vastu ei tule :) Ja soovitan tellida ühe numbri väiksema kui muidu kannate!

Hi ! Do I have any equestrian girls who also read my blog (if yes, then write on the comments down below)? Anyway, I write some equestrian related blog posts also to House of Horses blog (an equestrian webshop) and this year they came out with their own riding hoodie. Luckily, I got sent one as well :)
This hoodie is designed especially for equestrians by Irene Mikela. Hoodie has double zipper in front, two pockets with zippers and zippers on the sides (so it's more comfortable to sit on the saddle). Hood has a soft lining (amazingly soft!) and overall it's a perfect fit for our crappy weather. I like that it has a longer back so you won't catch cold while riding. I usually pull the hood strings tight so I won't get cold on my throat as well. The color of the hoodie is grey with some pink details (logo on the back and on the chest). Hoodie costs 76 euros and you can buy one HERE. And if you order one, I suggest you to order a size down (if you normally wear size S order a size XS).

Postita kommentaar