Social icons

2017/03/29

DOVE BODY CARE

Hei ilusad! Kuidas läheb? Ma pole ammu rääkinud erinevatest kehahooldustoodetest ning tänane postitus just sellel teemal ongi. Nimelt saatis Dove mulle testimiseks nende uued huvitavad tooted ning võin juba ette ära öelda, et leidsin nii mõnegi uue lemmiku. Ja hea uudis on see, et samasuguse komplekti nagu siin postituses, loosin oma Facebook'i lehel varsti välja :)


Hi beautiful! How's it going? I haven't talked about different body care products for a long time now so it's time to break the silence with new Dove body products. Good news is that I will do a giveaway on my Facebook page really soon ;)Dove Derma Spa summer revived isepruunistavate osakestega kehakreemid. Ma olen kunagi aastaid tagasi kasutanud ühte Dove isepruunistavat kreemi ning see tõesti omal ajal toimis, kuid ma ei olnud nii järjepidev, et seda pidevalt kasutada. Seekord saadeti mulle 2 erineva toimeainga kreemi - heledale ja tumedamale nahale. Heledale nahale mõeldud kreemi kasutasin kohe, et näha, kas üldse mingit mõju on .- esimese korraga ei saa kohe aru, kuid lõhn oli meeldiv. Järgmisel päeval proovisin kätel ja jalgadel tumeamale nahale mõeldud kreemi - pihud olid igatahes hommikul tunduvalt pruunimad kui ülejäänud nahk :D (ups). Ehk ma lihtsalt unustasin käed pärast kreemitamist ära pesta. Ehk siit moraal mulle - pese pärast isepruunistaja kasutamist käed puhtaks. Ma proovin nüüd paar nädalat antud kreeme järjepidevalt kasutada (ehk äkki 2-3 korda nädalas) ja annan siis mingi aeg uuesti tagasisidet, kuidas nahk välja näeb. Vähemat kreemide lõhn on hea ja see mõnus niisutatud tunne on koheselt. Lisaks isepruunistavatele kreemidele peitis end Dove kotikeses ka Derma Spa goodness ihupiim, mis lubab naha ühtlaseks, pehmeks ja säravaks muuta. Ning pakendil olev tekst ei valeta - kreem muudab naha niisutatuks ja mõnusalt pehmeks. Meeldib, et kreem imednub üsna kiiresti.

Dove Derma Spa Summer Revived body lotions. I have used a Dove self tanning lotion years ago and I remember I liked it, but I weren't consistent enough to cream myself in a longer period of tim to get more results. Now I'm going to test the new lotions (I try to use them 2-3 times per week). Dove has 2 new self tanning lotions- one for light to medium skin and other for medium to dark skin. The darker lotion had an instant effect on my hand because I forgot to wash them after using it (my hands were really brown when I woke up the next day :D). I also got a Derma Spa goodness body lotion which makes my skin feel very soft and smooth. Overall I like all these lotions, but think I will use the darker body lotion the most :)Dove duššiõli ja duššigeel kolisid mu vannituppa, kuid ainult üks nendest suutis mu lemmikuks hakata. Dove Duššiõli meenutab mulle JOIK duššiõli, mida ma siiamaani ikka väga palju kasutanud olen (isegi värv on sama minu versioonidel :D). Tegemist on argaaniaõli sisaldava tootega, mis aitab nahka pehmelt puhastada seda samal ajal kuivatamata. Kuna tegemist on duššiõliga, siis ta ei vahuta pestes nii palju, kuid suudab keha siiski puhtsaks pesta ning väga niisutatuks jätta. Kahjuks mulle selle lõhn nii väga ei meeldi.. Dove duššigeel jällegist lõhnab nii imeliselt (pistaatsia + mangoolia), et ma käin seda kodus lihtsalt niisama vahepeal nuusutamas. Nahk on pärast pesu pehme ning isegi ei vajaks lisa kreemitamist.

Dove nourishing care shower oil with moroccan argan oil reminds me of Joik shower oil, but has not that good smell. Skin feels really good after showering but still I don't like it that much. Dove purely pampering shower gel with pistachio cream with mangolia is on the other hand my new favorite! That scent - oh my gosh, love it. It also helps to make my skin really moisturized that I don't even need to cream myself after showering.


Üks hea kätekreem kulub ikka ära, sest mingil põhjusel just praegu on mul käed (rohkem just küünte ümbruses) väga kuivad ja vajavad ekstra niisutamist. Dove Derma Spa goodness kätekreem on oma koostiselt ja lõhnalt üsna sarnane eelpool mainitud kehakreemile ning jätab kätele niisutatud tunde pikaks ajaks. Mulle meeldib kui kätekreemi lõhn ei ole liiga intensiivne ning see imendub kiiresti. Antud kreemil on need omadused olemas :) Kreem sobib ka tundlikule nahale.

Girl needs a good hand cream (specially now, when my hands are extra dry). Dove Derma Spa goodness hand cream helps to moisturize my hands and I like that the cream absorbs to skin quite quickly. For me it feels basically the same as the body lotion I mentioned above.
Postita kommentaar