Social icons

2017/03/05

BATISTE STRENGTH AND SHINE DRY SHAMPOO


Käed püsti, kes kasutavad kuivshampoone? Ma ütlen ausalt, et kord nädalas või isegi harvem ma selle järele ikka haaran. Tänasel pühapäevasel päeval oli mul seda hädasti vaja. Olen alati kasutanud Batiste kuivshampoone ning üldjuhul on need mulle ka meeldinud. Erandiks on üks lillas pakendis Batiste, mis lihtsalt teeb mu pea veel mustemaks (vähemalt selline tunne jääb). Antud pildil olev roheline dramatic diamond strenght and shine on jällegi selline, mis mulle meeldib ja sobib. Juuksed ei jää pärast kasutamist rasked vaid üsna õhulised ja kerged. Üldmulje on ilus. Eks veidi on ikka tunda, et mingit lisatoodet pähe on pandud, kuid ta ei tekita sellist ebameeldivat tunnet nagu eelnevalt mainitud lilla pudel. Igatahes, kellel huvi ka endale antud pudelikene soetada, siis soovitan piiluda Loveby.eu veebipoodi või osta mõnest suuremast kauplusest (Kaubamaja jne), kes neid edasi müüvad. 
Täiesti teisel teemal rääkides, kuidas te Eesti Laulu võidulooga rahule jäite? Minu jaoks oli Verona kindel lemmik juba pärast seda kui ma esimest korda lugu kuulsin. Lisaks käisin täna vaatamas sellist filmi nagu "Logan". Tegemist siis järjekordse Marveli filmiga, kus siis peategelaseks X-meeste filmidest tuntud Wolverine. Ma pean ütlema, et see film oli midagi teistsugust kui tavaliselt Marveli filmid on ning see meeldis mulle kohe väga. Kindlasti soovitan ja igaks juhuks võite ka taskurätikud läheduses hoida...

Raise your hands if you are using dry shampoo's! I use it once a week or even less. I've always used Batiste dry shampoo's and this time I was sent their newest dramatic diamond strengt & shine bottle. I have lilac bottle which I've been using a while now, but actually I don't like it at all, because my hair feels even heavier and dirtier while I use it. Dramatic diamond is on the other hand very good and I like it a lot. My hair feels clean and nice after using it. So when I don't have time to hit the shower I crab this bottle and my hair looks good again :) You can buy one from Loveby.eu webshop.
On the other subject - do you watch Eurovision? We picked our national song for the Eurovison yesterday and I just love our song (watch it here). And have you see the Marvel's newest movie "Logan" (main character is well known super hero Wolverine)? I went to see it today and it was unbeliveably good! Definitely recommend it because it is totally different from all the other "X-men" movies. And bring some tissues when you go see it :)

*sponsored

Postita kommentaar