Social icons

2017/02/01

PUREDERM MASKS

Aasta algus algusesest saadik olen päris palju erinevaid maske saanud katsetada ning nüüd on paras aega enda kodu-spaa uksed teie jaoks avada. Esimesena tutvustan teile Purederm maske.

Since the beginning of the year I have been able to test quite many new masks in the market. and it's finally time to open my home spa doors to all of you :) I will start my home spa with Purederm masks.HUULTE GEELPLAASTRID
Tegemist on siis sheavõi, jõhvikaekstrakti, jojobaõli ja E-vitamiiniga rikastatud huultele mõeldud geelplaastritega, mis aitavad huuli niisutada, rahustada ja pehmemaks muuta. Pakendil on kirjas, et plaaster aitab muuta huuled suudeldavaks :) Plaaster on huulekujuline ja valmistatud hüdrogeelist. Esimene reakstioon huuleplaastit nähes ajas mind ikka naerma küll (tegelikult kõik need maskid tõid kerge muige näole, peale juuksemkaski muidugi). Aga kuidas seda siis kasutada. Kõigepealt pesin näo puhtaks ja kuivatasin korralikult ära. Seejärel paningi geelpaastri huultele (ja see on ikka korralikult suur!) kuskil 15-20 minutiks. Kui aeg oli täis tiksunud, eemaldasin plaastri ning hõõrusin ülejäänud aine huultesse. Huuled oli pärast tõesti väga siidised ja pehmed ning järelikult mask toimis :)
 
LIP CARE GEL PATCH
This lip care gel patch is enriched with shea butter, cranberry extract, jojoba oil and vitamin E which helps to hydrate and moisture your lips. Lips will be much more kissable after using this lip-shaped patch. This patch is huge (it covers more than just the lip area :D )! But how does it work? I just cleaned and dried my face and put the mask on for 15-20 minutes. After removing the mask I massaged the remaining essence into the skin. My lips felt really smooth and moisturized after the mask, which only means one thing - it works and I liked it :)JALAMASK
Tegemist on siis jalgu pehmedava ja toitva efektiga sokkidega (paberilaadsest materjalist tehtud, mille sees on vastav kreemjas aine), mis aitavad ka kõige kuivemate jalgadega inimestel jalad mõnusalt pehmeks saada. Antud sokid sisaldavad sheavõi ja näiteks õunaekstrakti, mis aitavad tagada kiire ja sügava niisutuse. Jalahoolduse tegemiseks tuleb jalad kõigepealt sooja veega puhtaks pesta ning seejärel sokid umbes 20 minutiks jalga panna. Jalad on pärast mõnusalt pehmed. Üsna veider mask, aga töötab.

FOOT MASK
This intensive healing foot mask is one of a kind - I have never seen this type of mask before where you have to put on paper socks :D.  The mask consists of shea butter, peppermint and apple which help to smoothen even the most dry feet. Before the mask I washed my legs with warm water and then put on the socks and left them on for about 20 minutes. These socks have the special creamy consistence inside and it feels quite weird having them on, but my feet were really soft and moisturized after that mask session. So, they look funny, but they do their job well.

KÄTE MASK
Tegemist on niisutava ja toitva efektiga kinnastega, mis tagavad kätele intensiivse hoolduse kõigest 20 minuti jooksul. Mask sisaldab samuti sheavõid, kuid ka mee ja virsiku ekstrakti. Enne kinnaste kätte tõmbamist pesin käed sooja veega. Kui 20 minutit möödus, võtsin kindad ära ning masseerisin ülejäänud aine kätesse. Käed oli mõnusalt pehmed ning lõhnasid imehästi. Jällegi, maski tegemine nägi naljakas välja, kuid tulemus oli super!


HAND MASK
This moisture and nourishing hand mask is an intense moisture treatment for your hands. It helps to restore dry, rough and overworked hands. Mask is enriched with peach exctract, shea butter and honey. Before I put these gloves on, I washed my hands with warm water and then leaved them on for about 20 minutes. After removing the gloves, I just massaged the overall essence to my hands and that was it. My hands smelled oh-so-good and felt amazingly soft and moisturized. And again, the mask looks really ridiculous but works.

JUUKSEMASK
Tegemist on siis juuksemaskiga „Mesi”,  mis annab värvimise, pleegitamise või püsilokkide tegemise tõttu nõrgaks jäänud juustele nende ilu taastamiseks vajaliku energia ja sära. See mee, greibi, magusmandlite ja sheavõiga rikastatud ja rikkalikult tekstureeritud kreemjas mask niisutab juuksejuuri sügavalt ja rahustab juuste pinda. Pakki avades oli kohe tunda mee magusat lõhna ning mask kohe kutsus kasutama. Enne maski kasutamist pesin juuksed oma tavapärase shampooniga ning seejärel hoidsin maski peas umbes 10 minutit (seda võib ka kauem hoida). Juuksed tundusid pärast pesu tõesti pehmed ja mõnusad, kuid uueks lemmikuks see mul siiski ei saa, sest ma armastan oma S-Factory maski liiga palju :)  

Kokkuvõttes võin õelda, et kuna antud maskid maksavad poes kõik kuskil 2-6€ (või isegi alla), siis nad on küll väga hea diil koduse spaa tegemiseks ning sobivad ka sõbrannale või emale kingituseks. Osta saab neid maske näiteks SIIT.
Aitäh Marmin Management! 

HAIR MASK
This vital radiance hair mask “honey” is a specially formulated hair treatment which provides the energy and radiance necessary to restore the beauty of hair weakened by colouring, bleaching and permanent wave products. It's enriched with honey, grapefruit, sweet almond and shea butter. When I first opened the package, I could instantly smell the honey aroma and it was quite appealing. I washed my hair with regular shampoo and after that leaved the mask on for about 10  minutes (you can leave it on even longer if you like). I use different hair masks all the time and liked this one as well, but I don't think I would repurchase it, because I like my S-factor mask much more :)

Overall I liked all of the masks and since they cost only 2-6€ euros (or even less), they are a perfect way to make a home spa or a little present for you friends or mum.Postita kommentaar