Social icons

2017/02/16

OOTD: RED

Hei. Eelmine nädalavahetus sai veidi teistsugust ametit peetud ehk ma mängisin juuksurit umbes 10-aastastele tüdrukutele. Oli see alles kogemus ja oi kui kiiresti sai erinevaid punutisi ja lokke tüdrukutele pähe tehtud, huuh. Tegemist oli mu mehe õelapse sünnipäevaga, kus kõikidele tüdrukutele tehti meigid ja soengud ( no selline väga girly sünnipäev oli). Meike tegi mu mehe üks noorematest õdedest (tsau Maaris!) ja soenguid siis mina. Soengute ja meikide tegemiseks oli kokku kuskil 2h ning lapsi oli midagi 20 vinti... ma ei jõudnud ühegagi veel lõpetada kui juba järgmine toolile istus :D Ja KÕIK tahtsid lokke ning sädelusega juukselakki (popp värk). Aga kogu selle tralli vahepeal ja ajal sai ka pilte klõpsitud ning mõtlesin mõnda ka teiega jagada. Ja muide, kas teid äkki huvitaks mõni meigi-või soenguvideo lähitulevikus? Pole nii ammu filminud midagi, et varsti ju võiks :)

Last weekend I played hairstylist on my husband's sister daughter 11th birthday party. It was quite fun but also quite stressful, because I had only about 2 hours do braids and curls on 20 girls hair. Basically all of them wanted me to do them soft curls (with a curling iron) and to add glitter spray. They all got makeup done as well (by my husband's younger sister). Overall, all the guest were happy and the main b-day girl loved her party :)
But my man also captured some pictures during this event and I'm showing some of them to you ;) Also, would you be interested seeing a makeup or hair tutorial any time soon?Hair stylist (me) and makeup artist (Maaris) :D

Postita kommentaar