Social icons

2017/02/20

OOTD: HAPPY IN GREEN

Pants, boots: H&M / coat: Zara (old) / jumper: thrifted

Alles ma kirjutasin siia postitust algusega "eelmisel nädalavahetusel.." ja juba on uus nädal, Kuhu see aeg küll nii kiiresti kaob? Igatahes, umbes nädal tagasi lasin mehel endast paar outfiti pilti teha, kuid hiljem neid arvutist vaadates kuidagi ei olnud nagu rahul. Nüüd vaatasin neid uuesti, ikka ei olnud väga rahul, kuid paar pilti siiski leidsin ning jagan neid ka teiega. Antud püksid skoorisin H&M allahindlustelt 3 euroga muide (tänks Kadi!) ja mul on juba üsna mitu ideed, kuidas neid veel stiliseerida (eriti just kevadele mõeldes). Näiteks sobitada neid millegi roosaga... Ma ei tea, kas te märkate, aga ma käisin hiljuti ka juuksuris ja lasin omal otsi heledamaks värvima, et oleks selline loomulik ombre ;)
Aaa, muide, täiesti teine teema, kuid kas teist keegi vaatab Netflix'ist sellist seriaali nagu "The Santa Clarita Diet" ? Kui ei vaata, siis soovitan! Lühidalt on see kombinatsioon Dexterist ja Meeleheitel koduperenaistest ning peaosas on Drew Barrymore.A week ago I started my blog post writing "Last weekend.." and now a week has gone by and I could start my post just like that again. I know I sound like a cliche but time flies :) So, a week ago I got some pictures taken from my outfit but when I looked at them from my computer, I didn't liked them that much and decided not to do a blog post with them. Now I gave them a second chance and found some pics to share with you. I just can't be any happier about my H&M green pants which I scored from sales with only 3 euros!! I can't wait to try different looks with them, maybe pair them with something pink.. I also have a fresh new haircut and hair color (I have a soft ombre now).
On another topic, do any of you watch "The Santa Clarita Diet" on Netflix? Basically, it's like a combination of Desperate Housewives and Dexter. It's really good an funny and Drew Barrymore plays the lead. I just love her :)

2 kommentaari