Social icons

2017/01/12

L'OREAL INFALLIBLE LIP PAINTS


colors from the top: 102 pink lady, 103 fuschia wars, 205 apocalypse red, 207 wuthering purple, 201 hollywood beige


Aasta algus on mul üsna huvitav ja kiire olnud, sest vahetasin töökohta. Sellega seoses on nii palju uut õppida, et kuidagi pole suutnud veel blogile ka keskenduda, kuid peab, sest ma tahan nii :)

Seekord kirjutan teile L'Oreali uutest huuletoodetest, mis jaanuari alguses Eestis poelettidele jõudsid. Tegemist on Lip Paint sarjaga, mis kujutavad endast siis huulevärve ja need näevad reaalselt välja nagu tavalised joonistamiseks mõeldud värvid. Väga nutikas lähenemine L'Oreali poolt :) Huulevärvide sarjas on kokku 6 tooni, millest 4 on matid ja 2 läikivad (välismaal on rohkem toone müügis). Mulle saadeti 2016.aasta lõpus testimiseks mõned toonid ning ühe nendest jõudsin juba ära kinkida. Kõiki värve ma katsetanud ei ole, sest plaan on varsti väike loosimine teha. Kuna huulevärvidel on selline huuleläigetele omane aplikaator, on toodet üsna lihtne peale kanda ning lisaks iga toon lõhnab väga marjaselt ja magusalt. Katvus on neil väga hea (värvid on üsna intensiivsed), kuid lubatud matid huulevärvid huultel täiesti matiks siiski ei kuiva. Lisaks ei püsi nad ka terve päeva peal vaid kuluvad keskelt ära ja äärtesse jätavad värvi alles. See tähendab, et kuhugi minnes, tuleks huuletooni ikka aeg-ajalt uuendada (eriti pärast sööki). Toonid mulle meeldivad, eriti toonid 205 apocalypse red (punane) ja 103 fuschia wars (fuksiaroosa), millest antud punast tooni kandsin näiteks ühel jõulupeol. Hea on see, et huulevärv ei kuivata huuli vaid on pigem just huultel hästi pehme ja meeldiv. Ühe toote hind poodides peaks olema kuskil 8 euro ringis.

The start of 2017 has been very busy for me because I changed jobs and have so many new things to learn that I forgot to blog. But don't worry, I won't forget it again, because I love to do it :)

L'Oreal sent me some new lippies to test from their Lip Paints line. I got all the 6 colors L'Oreal is selling in my country: 4 mattes and 2 lacquers. My favorite colors are 205 apocalypse red  and  103 fuschia wars (both swatches are on one picture as well). I can't say the matte lip paints are very matte, but they do feel good on lips and don't dry them. They all have a sweet berry scent and are very pigmented, but they don't stay on all day. Their packaging looks nice - like real paints! And their applicator is very good an easy to use. If you consider buying one of the lip paints then just make sure to carry it with you all the time to freshen your lip color from time to time during the day. Overall I like them and will do a giveaway pretty soon where I will give one of the colors away (with some other products as well), so stay tuned ;)


2 kommentaari

 1. They really look great! I should try them, too. I like the pink shade a lot <3

  Best, Gilda
  www.itsgilda.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. I also like the pink shades, perfect for the upcoming spring time ;)

   Kustuta