Social icons

2016/12/30

GOTTA LOVE S-FACTOR!

Hei sõbrad! Selle aasta viimane postitus on kõigile, kes soovivad omale sildedaid ja säravaid juukseid. Kirjutan teile ühest oma vanast lemmikust brändist - Tigi S-Factor'ist. Ma ütlen "vana" lemmik, sest antud brändi üksikuid tooteid olen kunagi aastaid tagasi kasutanud ja need meeldisid mulle, kuid tudengina ma neid väga ei raatsinud osta. 
Nüüd olen juba paar kuud kasutanud Tigi S-factor Diamond Dreams šampooni ja palsamit, Serious juuksemaski ja Flat Iron Shine juuksespreid ja mu juuksed on säravamad ja siidisemad ning neid on palju lihtsam sättida.

Hi friends! The last post of 2016 is here and it's about Tigi S-factor which is my old favorite brand. I have used some of the S-factor line products before, but it was like 5-7 years ago and I was really happy to be able to try some of the products again. Now I have been using Tigi S-factor Diamond Dreams shampoo and conditioner, Serious Conditioner and Flat Iron Shine Spray. I gotta say, my hair look much moor silky and shiny and it's really easy to style them.


DIAMOND DREAMS ŠAMPOON JA PALSAM
Tegemist on pärlmutriekstrakti ja teemanditolmu sisaldava šampooni ja palsamiga, mis annavad juustele läiget ja sära. Ma ei saa üle ega ümber ka antud tootesarjaga kaasas käivast imelisest magusast lõhnast! Šampoon on armsat roosakat tooni ning vahutab pead pestes väga hästi. Palsam jällegi on juba ainuüksi kätele kandes väga siidine ja juuksed on kohe peale esimest pesukorda märgatavalt siidisemad. Kellele meeldivad magusamad lõhnad, nendele peaksid kindlasti meeldima ka antud tooted. Lisaks on nad sulfaadivabad ning mõeldud kõikidele juuksetüüpidele. Kuna mu juuksed on loomulikult ka lokkis, siis mulle meeldib, et need ei tundu pärast pesu enam nii kahused ja üsna lihtne on neid hiljem näiteks sirgendada.

DIAMOND DREAMS SHAMPOO AND CONDITIONER
These shampoo and conditioner consist of diamond dust and crushed pearls which gives your hair ultimate shine. And I gotta say they also smell amazingly sweet! The shampoo has a baby pink color and it's really foamy. The conditioner feels really silky already when putting it on my hands and my hair feels much more softer and smoother after washing them. Everyone who loves sweet-smelling hair products should consider buying that combo. They are meant for all hair types. I have naturally curly hair and my hair feel much more silkier after using these products. It's really easy to straighten them afterwards.


SERIOUS CONDITIONER PALSAM-MASK
Antud juuksemask  sisaldab päevalilleseemneõli ja siidiproteine, mis aitavad juukseid intensiivselt hooldada ja annavad kahjustatud juustele tagasi pehmuse. Mask aitab juukseid rohkem siluda ja kaitseb edasiste kahjustuste eest. Tulemuseks on siledad, pehmed ja tugevad juuksed. Mina teen maski kord nädalas või harvem, olenevalt juuste seisukorrast ja sellest, kas ma olen neid vahepeal palju sirgendanud või plaanin sirgendada. Maski tuleb peas hoida 3-5 minutit.

SERIOUS CONDITIONER
This conditioner-mask, with sunflower seed oil and silk, contains serious smoothers that help repair areas in most need of rescue and defend against future damage. The conditioner gives my hair extreme moisture and shine. I use it once a week or even less (leave it on 3-5 minutes), depending on how my hair feels and whether I have straighten them during the last couple of days or plan to do so later. 

FLAT IRON SHINE SPRAY JUUKSESPREI
Kõik, kes enda juukseid sirgendavad või teiste sedmetega kuumtöötlevad, peaksid alati kasutama kuumakaiste spreid, et juukseid vähem kahjustada. Antud kuumakaitsesprei kaitseb juukseid nii kuumtöötlemise kahjulike mõjude kui ka UV-kiirguse eest suvisel ajal. Sprei teeb juuksed pehmeks ning annab lisaks ilusa sära.Tegemist on minu peaaegu, et igapäevase kaaslasega, sest ma kasutan sirgendajat päris tihti ning ma ei taha neid veel rohkem rikkuda.

FLAT IRON SHINE SPRAY
This flat iron spray helps to protect my hair from heat styling but in the mean time adds shimmering shine. It can be used during summer time as well, because it helps to protect the hair from the UV light. Spray makes my hair really soft and I use it basically every day because I straighten my hair quite often. Definitely a must have product in my hair routine.


Ma tõesti soovitan antud sarja tooteid kõigile, kes on kimpus kahuste ja tuhmunud juustega. Hind on neil krõbe, kuid tegemist on kvaliteetsete toodetega, mis annavad juustele luksusliku hoolduse ja eks me kõik ju soovime end vahel premeerida millegi heaga :) Osta saab näiteks Salon pluss'i salongidest. 
Ja kuna see on aasta viimane postitus, siis soovin teile ilusat vana-aasta lõppu ja kõikide soovide täitumist uuel aastal!

I really recommend this line to all you out there who have frizzy and damaged hair. They are quite pricey, but totally worth it! From time to time we have to treat ourselves with something luxurius and good so why not to invest into your hair. 
And since this is the last post of this year, I'm wishing you all a happy new year's eve and all the best in 2017! Talk to you soon!


2 kommentaari

  1. Ooo, mul tuli kohe nende lõhn meelde, sest kasutasin ka ise neid mõned kuud tagasi, yummmm!

    VastaKustuta