Social icons

2016/12/06

DISCOVERING WEBSHOPS: STYLEWE

Paar päeva tagasi oli mu postkastis kiri, et kas ma sooviksin teha koostööd sellise brändiga nagu StyleWe - olin loomulikult nõus (siit ka vihje, et antub veebipoe kohta käivaid postitusi hakkab siia rohkem tulema). Esialgu tundus see veebipood mulle midagi Shein.com ja Romwe.com sarnast, kuid tuli välja, et päris sarnased nad ikka ei ole.
Kuid mis see StyleWe siis täpsemalt on? Antud veebipoe kaudu saab osta erinevate disaineite loomingut (vähemtuntud disainerid). Keskkonna eesmärgiks on kokku viia moearmastajad ja moeloojad. Moeloojatele on platvorm heaks stardikiviks enda loomingu müümiseks ja laiemale tarbijaskonnale tutvustamiseks. Mainin veel ära, et kuna tegemist on disaineritoodetega, siis on toodete hinnad ka veidi kallimad kui eelmainitud veebipoodides. StyleWe müüb erinevaid riideid, ehteid ja kotte, mis jõuavad ostjani üldjuhul Hiinas asuvast kesklaost, kuid kui mõni disainer asub Põhja-Ameerikas või Euroopas, siis tulevad riided nende endi ladudest. 
Toon siin postituses välja ka paar huvitavat talvist eset, mis omavahel koos kandes ühe ilusa komplekti moodustaks. Kasutades koodi GIFT15 saate tellimuselt 15% soodustust. Loodan, et teile selline tutvustav postitus meeldib ning kui soovite StyleWe tegemistega rohkem kursis olla, siis soovitan piiluda nende Facebook'i ja Instagram'i lehtedele.


A couple of weeks ago I found a webshop I had never heard before called StyleWe. At first I thought it is something similar to Shein.com and Romwe.com (they both sell cheap clothes), but as it turned out, it mainly sells different independent designer products (clothes, bags and accessories). But these designers are not that well-known. Basically, StyleWe is like an online shopping platform where customers can choose to buy some unique and trendy items from new fashion designers around the world. Usually all the products are sent out from warehouse located in China, but when the designer is working for example in Europe, then it is sent from the designer's warehouse. Since StyleWe sells designer products, the prices are higher than in web stores I mentioned above but they are much more uniqe!
I decided to put together a cozy holiday look featuring items from StyleWe. Hope you like it. Use code GIFT15 to get 15% off! And if you wanna know more about StyleWe, then you can check out their social media pages on Facebook and Instagram.1 kommentaar