Social icons

2016/12/13

CIATE KISS COLLECTIVE TRIO LIQUID VELVET

Mis huuletooni kanda tulevasel jõulupeol ja aastavahetusel? Hmm, sellele küsimusele ei oska isegi mina hetkel veel vastata, sest ma ei tea, mis värvi huultega isegi homme ringi tuiata. Kuid viimasel ajal on mu meigikotti lisandunud üsna mitu uut huuletoodet ning see on pannud mind eelolevatele üritustele (et mis meiki kanda) üha rohkem mõtlema. Kõigepealt tutvustan teile ühte põnevat Ciate huuleläigete komplekti. Ciate kaubamärki teadsin ma varem rohkem kui küünelakkide brändina, kuid sellel aastal märkasin, et nad nad müüvad ka meigitooteid. Kõige toredam avastus oli antud brändi selle aasta jõulukollektsioon, mille pakendid on imearmasad, ütleks kohe, et muinasjutulised! Eelmine nädal õnnestus mul Ciate Eesti Facebook'i mängus võita huuletoodete komplekt, mis sisaldab kolme erinevas toonis matti huuleläiget. Huuleläigete katvus on väga hea ning nad tõesti jäävad huultel matid. Kuna mu enda huuled on praegu niiiiii kuivad (pole kunagi varem nii kuivi huuli olnud), siis ma neid huulte peal teile piltide näol hetkel näidata ei saa, kuid tegin väikesed "näidised" enda käele, et oleks rohkem toonidest aru saada. 

So what lip color are you planning to wear on your Christmas party and on New Year's Eve? Well, I don't know that jet, actually I don't even know what color to wear tomorrow :D But during the last couple of weeks I have received some new lip products and I have been starting to think about my makeup ahead. Today's post is focused on Ciate's new Christmas collection lip glosses. I just recently found out that Ciate London does not only make cute nail polishes but also makeup. Their this year's Christmas collection is really cute - their packages are like fairy tale covers :) Last week I won on Ciate Estonia FB page game and received their liquid velvet lip glosses trio. These lip glosses look matte while wearing and absolutely gorgeous and pigmented. Unfortunately I can't show these colors on my lips because  they are really dry now ( I have never had so dry lips in my life :/ ). That's why I show just the swatches on my hand.


Aplikaator on neil tavaline pehme huuleläike oma ning üsna mugav on sellega huuli võõbata. Värvidest on mu lemmik roosakas toon Wonderland - igapäevaselt kandmiseks super ilus ja tagasihoidlik toon. Vähemalt ühel jõulupeol kannan ma kindlasti ka punaseid huuli ning Ciate Starlet värv on minu meelest see täpselt õige jõulupunane! Antud tooni üksikuna poes ei müüda, see on limiteeritud koguses toon, mida müüakse ainult selles koos komplektiga. Toon Pin Up on selline ilus tumedam ja sügavam pruunikas-lillakas toon, mida ma igapäevaselt nii tihti ei kanna ning eelistan just õhtusemal ajal või mõnel üritusel kanda.
Antud komplekt on küll tõeliselt hea kingitus ka kellegi kuuse alla ning kellel tekkis tahtmine seda soetada, siis osta saab SIIT ja ka nt Tallinna ja Tartu Kaubamajast. Hind 21€.

The lip glosses are really easy to apply and the colors pigmentation and coverage is amazing. My favorite color of this kit is Wonderland - beautiful pinkish nude tone to wear on daily basis. Tone Starlet is a limited-edition color which is only available in this set. I'm definitely gonna wear it at least on one of my Christmas parties. Pin Up is more of a deeper tone and I usually don't wear dark lips everyday but on some occasions it suits really well. It is a beautiful brownish-purple tone. 
What do you think about this lip trio? :) I think it makes a perfect little Christmas present! Buy it HERE!2 kommentaari