Social icons

2016/11/16

PERIT MUUGA FASHION SHOW

Käisin täna sõbrannaga Perit Muuga "Varjude sosinad" moeshow'd vaatamas ning jagan mõnda pilti ka teiega. Kollektsiooni esitlus toimus Tallinna vanalinnas, Mustpeade majas. Kollektsioon ise oli üsna talvine ja kangastel oli palju kasutatud hundi ja muude loomade motiivne. Modellide meik oli midagi jääkuningannalikku (helkiv ja särav ja valge) ning kõikidel olid peas punutised ja haldjalikud lokid. Modellid nägid välja nagu Troonide mängu tegelased. Kollektsioonis oli palju erinevaid mantleid, kasukaid, jakke, pükse ja seelikuid. Aksessuaaridena oli kasutusel erinevaid karvaseid mütse, kindaid ning muhve. Toonidest domineerisid sügavad sinised, rohelised, mustad, valged ja hõbedased värvid. Kogu kollektsiooni ajal laulis tausta Laura Põldvere (vapustav naine!). Ning lisaks modellidele tatsas laval ka päris hunt (kahjuks mul pilti ei õnnestunud teha, kuna vahtisin suu ammuli)! Pärast moeshow'd tegime suud magusaks Maiasmoka kohvikus kooki nosides ja teed juues :)

I went to see an Estonian fashion designer Perit Muuga winter collection fashion show today and am sharing some pictures with you as well. The whole collection has wolf and other animals motives on their fabrics, lots of different furry hats, coats, pants etc. Main colors were deep blue, green, black, white and silver. The models makeup was really fairy like (white and sparkling) and I loved their hairs (braids with curls). They even looked like the Game of Thrones characters. And the most interesting model in the fashion show was a real wolf (I wasn't able to capture a picture of it because I just stared it with my mouth open :D ).
After the fashion show I visited a small cafe in the old town called Maiasmokk and ate a cheese cake and drank a peppermint tea.


Kellel ei õnnestunud täna moeshow'd külastada, saab kollektsiooniga tutvuda juba 24.novembril Perit Muuga salongiõhtul (Masina 22, Tallinnas, bussijaama lähedal.) kell 17.00-20.00. Kohapeal pakutakse siidreid ja suupisteid ning iga riideostuga saab kaasa kingituseks kõrvarõngad või kaelakee.

Postita kommentaar