Social icons

2016/10/26

RIINULIFE'S BIRTHDAY!

Täna, täpselt aasta tagasi, kirjutasin ma oma kõige esimese blogipostituse, mis asub SIIN. Kui aga mu blogi arhiivi vaadata, siis näitab esimese postitusena ühte teist postitust, sest ma olen kogemata ise mingi susser-vusseri kokku keeranud :D So never mind ! Mis siis aga selle aasta jooksul toimunud on? Kui esimene postitus oli mul iluvaldkonnast, siis järgnevad postitused olid juba seotud reisimisega ning ühte nendest kajastas ka Cherry.ee FB leht, mis tõi mulle kui algajale blogijale üsna palju vaatamisi (antud Türgi reisi postitus on siiani mu blogi kõige populaarsem postitus). Naljakas on see, et aasta tagasi käisin ma Türgis ja nüüd alles eelmine nädal tulin jälle Türgi reisilt :D Palju olen teinud erinevaid toodete arvustusi ja riietuse postitusi. Eriti populaarseteks on osutunud minu jõulukingituste soovituste postitused meestele ja naistele ning loomulikult pulmateemalised postitused. Ka see aasta tulevad kingisoovituste postitused ;) Selle aasta algusest hakkasin ma kahes keeles blogima, et minu postitused jõuaksid ka väljapoole Eestit. Lisaks tegin ma oma isikliku Youtube kanali, kuhu ma küll nii aktiivselt ei postita, kuid aeg-ajalt midagi sealt ikka leiab (meigivideod ja vlogid).

Kui ma blogimisega alustasin, siis ma olin üsna veendunud, et ma ei osta omale mitte mingit peegelkaamerat ja pildistan ning töötlen ainult oma iPhone'ga. Selle aasta kevadel ostis mu abikaasa ikka selle peegelkaamera ära ning oi-oi, piltide kvaliteet tõstis koheselt mu blogi kvaliteeti ja vaatajate arvu. Tegin oma blogile eraldi FB lehe ning aastaga muutus ka mu blogi välimus. Tahtsin vähe viisakamat ja professionaalsemat blogi look'i ning selle ma ka suve alguses ostsin. Blogijatele korraldatakse üsna tihti erinevaid üritusi ja koosviibimisi ning ka mul on olnud au mõndadel neist käia ja teiste toredate blogijatega tuttavakas saada. Üleüldse olen enda jaoks avastanud palju toredaid blogisid, mida igapäevaselt jälgin ja uusi postitusi huviga ootan. Mul on hea meel ka selle üle, et on ettevõtteid, kellele ma olen oma blogimisega silma jäänud ning kes on otsustanud minuga koostööd teha (nt. Maybelline, L'Oreal, Essence, NYX, Cutrico, Salonshop ja Playsson.net). Tänu taolistele koostöödele avastan ma enda jaoks uusi tooteid/teenuseid ning mul on hea meel neid ka teile tutvustada ja aeg-ajalt loosimisi teha. Väike hint, järgmine nädal on juba uus loosimine tulemas ;) Nüüd on vaja veel oma domeen osta (et mu blogi aadress ei oleks nii pikk ja lohisev) ja lõppude-lõpuks oma logo valmis teha. Need on siis järgmise blogiaasta eesmärkide nimekirjas esimestel kohtadel. 

Lõpetuseks tahan tänada teid, mu armsad lugejad, sest ilma teieta ei oleks mu blogimisel mitte mingisugust mõtet. Mul on hea meel oma mõtteid ja ideid teiega jagada ning ka teilt selle kohta tagasisidet saada :) Niiet olge ka edaspidi aktiivsed kommenteerima ja pilte like'ma ja kohtume juba minu järgmises postituses :)
Ja nüüd väike peegliselfide seeria, sest ma ei osanud siia mingit muud pilti valida :)
Exactly 1 year ago today I published my very first blog post which can be found HERE. So this means Riinulife blog has a birthday today, wuhuu! But what has happened during my blogging year? One of my firsts posts was a travelling post which was also published on the website I  purchased the trip and this helped to boost my blog (views went up and this is still the most popular post on my blog). I have also done many #ootd posts and beauty product reviews. Most popular posts are also my wedding posts and Christmas gift guides for him and her (I'm gonna do these this year as well). I even created my own Youtube channel and have posted there some makeup videos and vlogs.

When I first started blogging I decided to take and edit all the pictures with my iPhone. But since the pictures were not as good as I wanted my husband bought me a Nikon camera and this really helped me to share quality content and to boost my follower base and views. I also created my blog FB page and changed the theme on my blog to make it more professional and cleaner. I have been able to work with many different companies (Maybelline, L'Oreal, Essence, NYX, Cutrico, Salonshop and Playsson.net) which has given me the opportunity to try more new products and to share these with you as well (write reviews and make giveaways). A little hint, new giveaway is coming for you next week ;) I have also met so many cool new Estonian bloggers (on different blogger events) who's blogs I now follow and read every day :) To make my blog even more attractive I want to buy my blog a new domain name (blogspot.com is just tooooooooo long) and finally create my own logo. These are on top of my to-do-list for next blogging year. 

Of course I can't forget all of YOU, my dear readers. I like sharing new information with you and getting feedback :) You are all so sweet and encourage me to keep on blogging. So keep on reading, commenting and liking my posts and I will chat with you soon on my next post!

3 kommentaari

  1. Tubli oled, palju õnne üheseks saamise puhul! Pane ainult edasi ja ootan ka edaspidi toredaid postitusi ja ilusaid pilte :)

    VastaKustuta
  2. Kenali Jenis Permainan Ayam Bangkok Dari Sumber Terpercaya hanya di video ayam bangkok tarung

    VastaKustuta