Social icons

2016/10/06

RIINULIFE @ TALLINN INTERNATIONAL HORSE SHOW!

Hei-hei sõbrad! Mäletate ma kirjutasin ühes postituses ja ka oma FB lehel, et oktoobri teisel nädalavahetusel toimub minu blogis midagi põnevat ja see on seotud hobustega. Nonii, SEE nädalavahetus on nüüd kohe-kohe käes ja mina võtan oma kaamera ning sõbrantsi kaasa ning veedan tänu  Playsson.net (üks suurematest ratsaspordi portaalidest Soomes) meeskonnale 3 päeva Saku Suurhallis Tallinn International Horse Show'l ja kajastan ka teile kõike seal toimuvat (näitan ka välitallide elu ja soojendusväljakut jne jne). Playsson.net meeskonda kuulub mitmeid blogijaid, kes kõik kajastavad teatud valdkondi ratsaspordist. Kes soovib rohkem Playsson.net portaalist teada saada, siis saate seda teha SIIN.  Kuna minu blogi ei ole ratsutamisega seotud vaid keskendun pigem ilu-ja moevaldkonnale (ja sinna sekka kuuluvad ka elustiilipostitused), siis antud nädalavahetusel üritan kombineerida moevaldkonna hobumaailmaga ning tuua teieni veidi rohkem ratsasporti puudutavaid moesuundi ja trende. Kindlasti tasub hoida pilk peal minu sotsiaalmeedial (eriti Instagram'il ja Snapchat'il (kasutaja: riinre)), sest sinna ilmub palju erinevaid pilte ja videosid live's!
Vaatasin kiiruga üle, mis ettevõtted oma boksiga antud üritusel väljas  on (vaata SIIT) ning tundub, et shopata seal saab :D Lisaks toon teile siin välja ka selle sügis-talve kõige populaarsemad värvid värvifirma Pantone poolt. Moe-ja disainimaailmas on Pantone'i värviennustused alati väga olulised ning neid oodatakse pikisilmi. Alates homsest saate ka juba ise minna vaatama, kas sellised toonid domineerivad ka hobumaailmas. Näiteks mis te arvate sinepivärvi valtrapist või bordoo punastest ratsasaabastest? :)

Hi friends! Remember I wrote in one of my blog posts that I will bring you some exiting posts which have something to do with horses? :) Well, during THIS weekend I'm writing a lot more about horses and equestrian because I'm going to the Tallinn International Horse Show. I know I mostly write about beauty, fashion and lifestyle, but this weekend I'm combining fashion with equestrian world. I'm going there thanks to one of the biggest equestrian portals in Finland, Playsson.net ( so happy, jay!). I will show you behind the scenes pictures and even live videos through my Instagram and Snapchat (user: riinre) during these 3 days. So make sure to follow me there as well! Playsson.net team will have more bloggers at TIHS during that time and they all write some interesting blog posts about this event as well. If you wanna know more about Playsson.net, then just click HERE.  
 I quickly looked through which companies are presented on the expo area and it seems to me you can shop quite a lot there (see for yourself HERE) :D In addition I show you the fall/winter 2016 most popular colors which are picked by a famous color company Pantone. Every year designers really look forward to the colors schemes and follow these while designing new fashion items. When you go shopping during TIHS then pay a closer look whether you can see these colors trending in equestrian items as well. For example, would you like to own a new mustard color saddle pad or a bordeaux color riding boots? :)


Picture: Pantone


Kui olete ka ise ratsaspordi fänn ja olete nädalavahetusel Horse Show'l, siis öelge tere kui mind näete! :) Täpne Horse Show programm on üleval SIIN. Kindlasti vaadake üle, sest täna hommikul tehti programmis väikeseid ajalisi muudatusi. Omast kogemusest võin muidugi öelda, et see ajakava võib vabalt veel samal päevalgi muutuda, sest nii palju aastaid, kui ma seal käinud olen, on ajakavast alati üle mindud :D Aga olgu,  ma liigungi varsti korraks Saku Suurhalli oma pääsmetele järele ning alates reedest pühapäevani postitan siia igal õhtul ja sotsiaalmeediasse terve päeva :) 

If you are also a fan of equestrian sport and are visiting Tallinn International Horse Show then say hi when you see me :) The program can be seen HERE. They made some changes on the schedule this morning so be sure to look it through once again. But okay, I'm heading to Saku Suurhall to get my tickets. So I will and talk to you soon because there will be a new post up every night during the TIHS period :)


Me and Avesola, September 2016, dressage competitions

Postita kommentaar