Social icons

2016/10/09

HORSE SHOW: BEHIND THE SCENES

Hei! Näitan teile veidi pilte sellest, mis toimub Horse Show nii-öelda lava taga (tallid jne). Ma usun, et neid pilte on teil põnev vaadata, sest tavakülalisi sinna ei lasta. 
Lava taga on siis välitallid ja soojendusplats. Välitalle on kahte sorti - telgis tallid ja täiesti õues asuvad tallid. Kui ma küsisin, mille järgi sportlaste hobustele bokse jagatakse, siis selle peale öeldi, et pigem selle järgi, kes tuntum ratsutaja on. Ehk siis päris palju pilte tegin just Rein Pilli ja Gunnar Klettenbergi tallipoolest ja nende hobustest. Soojendusväljak on seal ikka üsna pisike, kuid vähemalt katusega, sest oktoobrikuu ilm on Eestis ikka üsna nadi. Kõikides boksides oli saepurupõhi ning groomid hoolitsevad selle eest, et hobused oleksid puhtad, patsitatud ja hiljem võistlusteks varustatud. Lava tagant teen teile täna ka väikese videoklipi, niiet hoidke mu FB lehel silma peal.

Hi guys! So this time I'll show you more pictures behind the scenes from Tallinn International Horse Show. You can see pictures from the outside stables and the warming up area. There are 2 types of stables - on the tent and completely outside. The more famous rider you are, the better boxes you get for your horses. I photographed mainly Rein Pill and Gunnar Klettenberg horses, their grooms and their stable area. The warming up area is quite small, but at least it has a roof because the weather in Estonia is so bad lately (raining and windy). But it seemed to me that the horses were quite happy there and the grooms take care of them well :) 
More videos from back stage can be seen on my FB page later today, so stay tuned and enjoy the pictures ;)


Rein Pill horse A Brok

In the making of power food (mash) for the horses to keep them energized

Hores are taking care of :) Stable life

Kerttu Klettenberg's horse Toscana is sleeping before the next big competition.

Postita kommentaar