Social icons

2016/10/04

FALL WISH LIST!

Hei! Kuna ilmad on sellised kahtlased viimasel ajal (kord päike, kord vihm, kord tuuline, kord soe), siis vaatasin ka oma riidekapi kriitilise pilguga üle ning avastasin, et mul oleks vaja veidi sisseoste teha. Lisasin need soovid ka siia.

Hi dears! So the weather is quite weird here - sunny, rainy, cold, warm.  Autumn has arrived and that's why I took a closer look into my closet and found ou I need to do some fall items shopping. I picked out some of the thing I need and will share them with you as well :)
Ehk siis alustame pluusidest. Kapis peaks alati olema paar vähemalt üks hästiistuv valge triiksärk ja õhulisem pluus ning mulle kuluks ka üks heleroosa triiksärk ära. Need lihtsalt sobivad pea kõigega ning kui tõesti ei tule pähe, mida hommikuti selga panna, siis teksad ja valge pluus sobivad alati.

Juba eelmine aasta oli poodides päris palju erinevaid nahkpükse näha, kuid mingil põhjusel ma neid ei ostnud, sest mõtlesin, et kus ma neid ikka kannan. Sellel sügisel on need uuesti poelettidel ning nüüd ma juba mõtlen, et äkki ikka peaks endale ühe paari muretsema. Pinterest'is ringi kolades olen päris palju huvitavaid look'e nendega näinud ning need tunduvad midagi sellist ägedamat kui lihtsalt mustad teksad.

Kõige rohkem oleks mul vaja uut talvemantlit ja just seda villast. Hetkel olen ma aga kahevahel, kas osta beež või hoopis hall. Ideaalis ostaksin muidugi mõlemaid :D Mantel peaks ulatuma peaaegu põlvini (või isegi üle põlve) ning vöökoht peaks olema rõhutatud (ehk siis taljesse töödeldud ja vööga).

Selle ilusa uue mantli juurde on vaja ka uut mütsi ning ühte mõnusat sossut salli. Mütse ma sooviksin tegelikult kahte erinevat: karvase tutiga ja tavalist. Tavalist kannaksin autoga sõites ja nt veel nahktagiga ning tutimütsi siis juba mantliga. Salli valin ma kindlasti vastavalt mantlile. Kui tuleb hall mantel, siis tahan ka halli-valge kirjut salli ja kui beež, siis vastavalt selle juurde sobivate värvidega ja kindlasti sellist suuremat, kuhu mitu korda end sisse kerida :)

Ning viimasena puuduvad minu garderoobist mustad poolsaapad. Otsin just võimalikult lihtsa lõikelisi ja soovitavalt mitte väga kõrge kontsaga. Tahan, et need sobiksid nii pükste kui kleitide ja sellikutega.

Mis on teie põhilised esemed, mis sügis-talviseks ajaks veel ostmata on? Ehk oskate mulle soovitada mõnda poodi/veebilehte, kust ka mina oma nimekirjas olevaid tooteid piiluma võiksin minna :)


Lets start with the blouses. I think there should be a classical white collar shirt or just a simple white chiffon shirt in every girl's wardrobe. Well I need one light pink color collar shirt as well :D These are your wardrobe essentials and they go together with almost everything.

Leather trousers were a hit last fall and they are back this fall. For some reason I didn't buy any pair last year but know I think I should get one to make my wardrobe a bit more interesting. I have gotten some ideas how to wear them from Pinterest and you can create more stylish fall looks than wearing just black jeans.

I need a new  woolen winter coat! Right now I'm not sure whether I want a grey one or a beige one because I love both  colors :D This new coat has to have a belt and should end right above my knees.

When I have a new coat I need to get matching scarf and hat as well. I want to get one hat with a pom and one beanie. When I'm driving and still wearing my leather jacket then I would use the beanie. The new scarf should be big and warm. I like to wrap myself into the scarf :) When I get a grey coat then I want to have grey and white colored scarf.

And last but not least, I need a pair of black ankle boots. I like a really simple and classical cut and want them to have a comfortable heel. They should go together with skirts, dresses and jeans. 

Maybe you can recommend me some web shops, where you know I can find some items on my wish list :) 

Postita kommentaar