Social icons

2016/09/18

VAPIANO x BUDUAAR LADIES NIGHT 2016

Hei ja ilusat pühapäeva!

See nädal on olnud oi-oi kui busy ning veel kiirem on olnud see nädalavahetus, sest sai käidud ühel soolaleivapeol, mitmel sünnipäeval  ning ühele sünnipäevale läheme veel täna õhtulgi. Ja minu enda sünnipäev on juba järgmine reede (wuup!).

Kuid sellel nädal (15.septembril) toimus ka selle sügise esimene Vapiano ja Buduaari õhtu Sinule: Ladies Night Solarise keskuse Vapianos. Olen sellel üritusel ka varem mitmeid kordi käinud (nt loe SEDA POSTITUST!) ning seekord haarasin sinna kaasa sõbranna Kairi, kes oli antud üritusel esimest korda.  Enne üritust käisime läbi ka Kaubamajas toimud Lana Vallo L'oreal'i workshop'ilt, kus lasime veidi meiki värksendada ja saime teada huvitavaid meiginippe, mis just meile sobivad. Lisaks kiitsid workshop'il olnud meikarid mu kulme, mis oli minu jaoks küll ülim kompliment, sest ma pole ju õppinud meikar :)

Hi dears! This week has been quite busy because I went to many events (birthdays, house warming party etc). But I wanted to write about a ladies night event called Vapiano and Buduaar Ladies Night which took place at Solaris shopping center on 15th of September. I have been to this kind of event before and this time I took a good friend Kairi with me because she has never been there before. Before the event we visited L'oreal makeup workshop and got to know some makeup tips and our makeup was refreshed as well :) 

Kairi: Ralp Lauren blouse / Me: H&M blouse and jeans, NS King shoes


Tegemist on siis naistele mõeldud õhtuga, kus on live-muusika, hea toit ja toimub  erinevaid loosimisi. Lisaks saavad kõik külalised ka kingikoti. Kingikotis olid seekord Nutriless'i joogipulbrid, Joik'i ja Dove'i testrid, 9.5 mini vahuveini pudel, midagi Lelo'lt ja loomulikult pakk Vapiano pastat. Meeleolu lõi Carinee Jessica Kostla, kellel oli imeilus hääl (ma kahjuks ei olnud temast varem kuulnudki). Ta laulis nii omaloomingut kui ka tuntumaid hitte teistelt artistidel. Kontsert toimus akustiliselt. Mingil hetkel kutsuti lavale ka kõik sünnipäevalapsed (nädal siia-sinna ei mänginud rolli) ning neid õnnitleti ja anti kingituseks väike Prosecco pudel. Ka mina sain ühe minipudeli omanikuks :) Kõikide külaliste vahel loositi välja ka erinevaid auhindu, kus võitudeks olid õhtusöök 4-le Vapianos; vahuvein Vapianolt; Buduaari ajakirja aastatellimused; ilupartnerite kingitusi jpm. Ja ma lihtsalt pean mainima, et mulle nii meeldib, kuidas kogu ürituse värv on alati roosa ja kõik kaunistused on antud toonis tehtud :)

As I said, it is ladies night, which means live-music, good food, sparkling wine and gifts. Every guest got a gift bag which included product testers, mini bottle of sparkling wine, something from Lelo and Vapiano pasta. Birthday girls were congratulated and I got a mini bottle of Prosecco as well :) Also they gave put many prizes from the sponsors (beauty products, magazine orders etc, dinner for 4 etc.)


Pilet antud üritusele maksab 20€ (süüa saab 15€ väärtuses). Kusjuures, antud ürituse piletihind on aastaga ikka tunduvalt tõusnud, sest algselt oli pilet kõigest 12,5€ (ja kingikott ei ole ajaga suurenenud ). Kellele antud naistekas huvi pakub, siis järgmine pidu toimub juba 13.oktoober ning kohti saab broneerida kirjutades ladies@vapiano.ee või ostes pileti Vapiano restoranist. Aga okei, ma lähen nüüd järgmiseks sünnipäevaks sättima ;)

Ticket to this event costs 20€ ( you can pick food and drinks from the menu for 15 euros). 

*Fotod/ Photos Andreas Jupits

Postita kommentaar