Social icons

2016/09/13

MYBRUSH - OVAL BRUSH SETPulmateemad on nüüdseks läbi ning saan tavaliste blogipostituste juurde naasta :) Tulemas on üsna mitu toodete arvustuste postitust ning teen otsa lahti juba suve keskel saadud meigiharjade komplekti arvustusega. Nimelt võttis minuga ühendust mymakeupbrushset.com ning nad soovisid, et ma nende meigiharju prooviksin. Kuna toode oli minu jaoks huvitav (tahtsin juba ammu neid ägedaid harju proovida), siis olin loomulikult nõus. Nii mulle saadetigi siis 10-st meigiharjast koosnev komplekt. 

Meigiharjad on tehtud sünteetilisest materjalist. Harju on ülimugav kasutada nende ovaalse kuju ja mugava käepideme tõttu. Lisaks on need ideaalsed just vedelate meigitoodete pealekandmiseks ja ühtlaseks hajutamiseks. Kuna neid on mitmes erinevas suuruses, siis leiab igale harjale oma kasutusala. Ma ütlen ausalt, need näevad üsna naljakad välja ning komplekti kätte saades ei saanud ma küll kohe aru, mille jaoks mis hari on :D Lisan siia ka pildi nende kodulehelt koos iga harjatüübi kirjeldusega.


I have finally finished with the all wedding posts and can get back to my normal posts. This means a lot more product reviews! And I'm starting it with My Brush Set brushes. In the middle of summer a website called mymakeupbrushset.com contacted me and asked  if I was interested to try their makeup brushes. Of course I said yes because I have had my eye on these type of brushes for a long time (many youtubers use them) and they sent me the set. 

The set consists of 10 black oval brushes with synthetic hair.  These brushes are animal-cruelty free. Since they come in 10 different sizes and shapes they are all suitable for applying and blending liquid makeup products. At first I didn't understand what they all for and they looked kinda funny too :D  I added here a picture of all the brushes and for what they are suitable for.

A,B - jumestuskreem, puuder ja päikesepuuder
C,D - põsepuna, kontuurimiseks, jumestuskreem, puuder ja päikesepuuder 
E - peitekreem, põsepuna, kontuurimiseks, jumestuskreem, puuder ja päikesepuuder
F - lauvärv, lainer, peitekreem, põsepuna, kontuurimiseks
G -  lauvärv, kontuurimiseks, peitekreem, jumesuskreem, puuder
H - lauvärv, kulmuvärv, lainer, peitekreem
I - huuled, lauvärv, kulmuvärv, peitekreem
J - huuled, lauvärv, peitekreem


A,B - Foundation, Bronzing, Setting Powder
C,D - Cheek Blush, Cheek Contour, Foundation, Foundation, Bronzing, Setting Powder
E - Concealer,  Cheek Blush, Cheek Contour, Foundation, Bronzing, Setting Powder
F - Eye Shadow, Eye Liner, Concealer,  Cheek Blush, Cheek Contour
G -  Eye Shadow, Cheek Contour, Concealer, Foundation, Setting Powder
H - Eyeshadow, Brow Color, Eyeliner, Concealer
I - Lip Finish, Eyeshadow, Brow Color, Concealer
J -Lip Finish, Eyeshadow, Concealer


Igapäevaselt kasutan ma ise ainult kahte harja - suurt harja (A,B) jumestuskreemi pealekandmiseks ja samasugust väiksemat (D,E) peitekreemi hajutamiseks. Õnneks on neid harju palju, et sellel ajal kui mõni on must ja pole jõudnud puhtaks teha, siis on kohe puhas hari võtta. Mulle nii meeldivad nende pintslite harjased, sest need on tõesti imepehmed ning meigi pealekandmisel nagu paitaksid nägu. Hetkel on komplekt mymakeupbrushset lehel müügil soodushinnaga!

I actually use only 2 brushes doing my everyday makeup - big brush (A,B) for applying and blending foundation and a little similar brush (D,E) for blending concealer. I love the hairs of these brushes - they are really soft and kinda feels like they are hugging my face whileI applying makeup. Mymakeupbrushset has a discount for the exact same set on their websire. So check it out ;)


4 kommentaari

 1. Those brushes are so amazing! I can't wait to try them out by myself! <3 Great review.

  Cheers, Eliza | www.fashion-confession.com

  VastaKustuta
 2. Amazing brush set dear! Would love to try them out :)

  mystylishcorner.blogspot.ba

  VastaKustuta
  Vastused
  1. I definitely recommend and you can buy them with a really good prize right now ;)

   Kustuta