Social icons

2016/09/22

MAYBELLINE & L'OREAL FALL 2016 PRODUCTS

Hei kõik iluhuvilised! Seekord räägin teile Maybelline ja L'oreal'i uuematest ilutoodetest, mis mulle mõni aeg tagasi saadeti. Ja kindlasti lugege postituse lõpuni, sest osad tooted lähevad ka minu sünnipäeva puhul loosimisse! Just-just, lugesite õigesti - minul on sünnipäev, kuid kingitusi saate teie :)

Ei ole mingi uudis, et jumestuskreemide hitid on hetkel just matistavad tooted. Maybelline on välja tulnud uue Fit Me Matte + Poreless jumestuskreemiga, mille arvustusi ma juba enne toote kätte saamist lugenud olin. Minu meigikotis on Fit Me jumestuskreem olnud juba aastaid ning seetõttu pakkus ka toote uusversioon mulle palju huvi. Tegemist on matistava jumestuskreemiga, mis ühtlustub sinu enda nahatooniga. Toode katab näo kenasti ära ja on näol üsna kerge. Hetkel kasutan tooni 130, mis alguses tundus mulle isegi veidi liiga tume, kuid näonahal ära hajutades sobitub mulle väga hästi. 

Hi all the beauty enthusiasts out there! This time I'm introducing you some new makeup products from Maybelline and L'oreal. And make sure to read the whole post because there are some surprises waiting for all of you at the end of the post (a giveaway!!!!).

It's no surprise that most of popular foundations right now are the matte ones. Maybelline has also come out with a new Fit Me Matte + Poreless foundation. Before I got to test I read some good reviews about it and was even more excited to test it out myself.  As you know I have used the old Fit Me foundations before and loved it (it has been in my makeup bag for years). This foundation mattifies and refines pores and leaves a natural, seamless finish. It feels so light on and belnds with my skin so well. I'm using color 130 which seemed a little too dark at first but it blends really nicely.Highlighting ja strobing  -  ja kõike seda L'oreal true match highlight tootega. Tegemist on valgustpeegeldava puudriga, mis sobib nahal erinevate piirkondade esiletoomiseks ja sära andmiseks.  Strobing on hetkel meigivaldkonnas uus kuum trend ja see tähendab sära andmist  nendele näopiirkondadele, kuhu valgus loomulikult langeb, et neid rohkem esile tuua (uus kontuurimine). L'oreal'il on neid palette kahes erinevas toonis - rose ja ice. Mul on igapäevases kasutuses just rose palett, sest selles olevad toonid meeldivad mulle rohkem (soojad toonid), kuid eks talve saabudes vahetan ma selle ice vastu välja (külmemad toonid) :) Aga oiii, kuidas need värvid päikese käes sillerdavad ning nägu kontuurivad. Pildile oli üsna raske seda päris efekti saada, kuid ehk mingi aimduse ikka saab.

Highlighting and strobing are big trends like now and it's even said that strobing is the new contouring. With L'oreal true match highlighter it is very easy to get the amazing highlight on your cheekbones and other higher spots that catch lightning. L'oreal has two different palettes -rose and ise. Rose palette has more warmer colors and is suitable for spring/summer and ice palette has more colder colors and is suitable for the fall and winter. I'm using the rose color palette right now because I just like the colors more :) It was really hard to catch the shimmers to picture but hope you will get a glimpse of how the look like :)


Maybelline colorsensational matid huulepulgad jäid mulle kohe silma oma eriti ilusa pakendi tõttu ja oi kui ilusad värvid nendel pulkadel on! Kahjuks aga mulle saadetud värvid ei ole sellised, mida ma ise kannaksin, mistõttu Fiery Fuchsia ma kinkisin juba emale sünnipäevaks ning Berry Bossy jätsin hetkel alles, kuid arvatavasti läheb ka see mingiaeg kellegi kingikotti :) Tegemist on siis mattide huulepulkadega, mis on üsna tugeva pigmendiga. Kui tavaliselt on matid huulepulgad huultel üsna kuivad, siis antud pulkade tekstuur on palju kreemjam ja mugavam huultel (proovisin emale antud huulepulka ja OMG see on NIIIIII ilus, ideaalne just sügiseseks ajaks).

Maybelline colorsensational matte lipsticks caught my eye the second I saw them. I like their packaging and their colors! The colors I got are not the ones I usually wear and that's why I gave one (Fiery Fuchsia)  to my mother as a birthday gift and the other one (Berry Bossy) I'm keeping to myself but maybe it goes to another giveaway soon :) As the name says, they are matte lipstick and have a really nice pigmented colors. They don't dry your lips because they are quite creamy ( I tried the Fiery Fuchsia and the color is amazing and it's perfect for the fall time).


L'oreal False Lash Sculpt ripsmetušš on minu uus lemmik! Ma olen alati olnud skeptiline erinevate uuenduslike ripsmetušši harjaste suhtes, sest paljud mulle ei sobi ja ei ole mugavad. Antud ripsmetuššil on samuti üsna veidra kujuga hari, kuid see püüab kinni kõik mu ripsmekarvad ning muudab need ülemõistuse kauniks! Reaalselt, mul on selline tunne nagu mul oleks kunstripsmed kui ma antud tušši kasutan. Ta küll võtab veidi palju toodet alguses peale, kuid kui mitu korda läbi harjata, siis kandub tušš ühtalselt laiali ripsmeid tihendades ja pikendades (nt vaata seda Instagram'i pilti SIIN). Hari on kummist, kaarja kujuga, millel on nn harjased ainult ühel pool.Tänu oma kujule saabki kenasti ära värvida just silmanurkades asuvad ripsmed. Ma pole vist kunagi nii hämmastuses olnud ühest ripmsetuššist kui ma hetkel olen :)

OMG, let me tell you about the new L'oreal False Lash Sculpt mascara. It has a very interesting brush which lines the waterline for a tightlining effect with no gaps and sculpts out lashes, defining them to reveal sculpted looking lashes from every angle. It really helps to make your eyelashes look like false lashes (take a look at my Instagram picture HERE -  no false lashes, only the mascara and eyeliner). And yes, it's my favorite mascara right now!


Maybelline Vivid Matte Liquid  huulepulgad on samuti üsna tugeva pigmendiga nagu seda olid ka colorsensational matid huulepulgad, kuid nad ei jää huultel nii matid kui huulepulgad jäid.  Mulle meenutavad nad siiski rohkem huuleläikeid, kuid nad ei kleepu ja on mõnusalt kreemjad. Sellegipoolest mulle tohutult antud toode meeldib, eriti toon 20 Electric Pink. Seda on üsna mugav peale kanda, kuna tema aplikaator on mõnus pehme ja meenutab huuleläike otsikut. Värv jääb väga ilus ja see püsib. 

Maybelline Vivid Matte Liquid Lip Colors are very suitable for those who don't really like lipsticks but love lip glosses. They give you good coverage and the colors are very pigmented. They don't give as matte result as the lipsticks but they don't feel so sticky as regular lip glosses as well. I really like color 20 Electric Pink which is a rich and bright pink color. It's very easy to apply because of it's applicator (reminds me of a lip gloss applicator). The color stays on for a long time as well!


Nonii, ühest ripsmetuššist ma juba rääkisin ja olin täiesti hämmastuses. Maybelline Lash Sensational ripmsetušš on samuti superhea. Ma väga fännan kummist harjastega tušše, sest nende harjad ei ole väga suured ning neid on mugav kasutada. Tegemist on minu jaoks klassikalise harjasega, mistõttu on kogu ripsmete värvimise protsess mugav ja lihtne. Suurte harjadega ripsmetuššide puhul on mul tavaks värvida ka kõike muud peale ripsmete (kogemata :D ). Kuna antud ripsmetušši hari on kergelt koonusekujuline, siis saab sellega kätte ka kõige pisemad ripsmekarvad ja tulemus jääb väga ilus.

So I already talked about one mascara and were totally amazed. Now it's time to review Maybelline Lash Sensational mascara. It is also good and makes my eyes look really big and lashes very sensational. I actually really like rubber brushes because they are so easy to use and make the mascara applying process very convenient. When I use big brushes I tend to color more than just my lashes :D This mascara has a kind of cone like brush which makes it easy to catch even the smallest lashes.


Eriti suur lainerite fänn ma tavaliselt ei ole, sest mul võtab lihtsalt ilmatu kaua aega, et korralikud kassisilmad pähe joonistada. Maybelline Master Precise Curvy laineriga on aga üsna mugav kena lainerijoont saada, sest ta näeb välja nagu makrer ning oma veidi peenema otsa tõttu saab ka kassisilma joone lõpu peenikesena tõmmata. Sellegipoolest kuulub lainer selliste meigitoodete hulka, mida ma igapäevaselt ei kasuta. 

I'm not a big eye liner fan because it takes a lot of time for me to make myself perfect cat eyes. Maybelline Master Precise Curvy liner makes the whole liner applying process much easier because the product looks like a marker and has a very comfortable tip to draw the nice thin line. But still, an eye liner isn't the product I use for doing my daily makeup.


Kulmud on minu jaoks meiki tehes väga tähtsal kohal, sest need peavad olema alati ilusad ja õiges toonis. L'oreal Brow Artist Maker kulmupliiats toonis light brunette sobib mulle ideaalselt, sest see ei ole liiga tume ning läheb kokku mu juuksejuure tooniga. Pliiatsi üks pool näeb välja nagu rasvakriit ( ta on oma olemuselt ka veidi rohkem kreemjam kui muidu pliiatsid on) ning teine pool on paksem hari, millega toodet laiali hajutada. Mulle siiski meeldivad veidi peenvad kulmuharjad ning antud harja ma väga tihti ei kasuta. 

I always want my brows to look polished and very nice. L'oreal Brow Artist Maker helps me to get the look I want to achieve. It has a crayon like pencil on one side and a kabuki brush on the other side. I have the pencil in color light brunette which really suits me and my brows ton't look too dark after using it. I don't use much of the kabuki brush because it too big for blending the product. I prefer smaller and thinner brow brushes.


Ja kindlasti võtke osa mu Instagram'i sünnipäeva loosist, sest nii mõnigi toode antud arvustusest kuulub varsti hoopis kellegile teist ;) 

Make sure to take part of my Birthday Giveaway in Instagram!

3 kommentaari

 1. kiidan pilte! selle mati Fit me jumestuskreemi kohta olen ka palju head varasemalt kuulnud, peab vist siis ikka ära proovima :D

  VastaKustuta
 2. Liking the look of all these new products! Will defo have to give the compact shades a go!

  Isobel x

  Latest post: https://goo.gl/LyVOMk
  Latest Video: https://goo.gl/h1wuqJ
  Insta: https://goo.gl/WGxKx2
  Bloglovin: https://goo.gl/EG8OQW

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Thank you Isobel ! :) Definitely try them out. You will love them :)

   Kustuta