Social icons

2016/08/22

THE INFINITY SUIT!

Hei-hei,

Mäletate mu pulmakülaliste riietuse postitust? Ei, siis tasub SEE üle vaadata, sest ma kirjutasin päris pikalt ka meeste ülikondadest ning tänane postitus on seotud ühe seal mainitud brändiga. Nimelt eelmisel reedel tuli UK'st pärit bränd TM Lewin London välja uue meeste ülikonna mudeliga The Infinity Suit. Tegemist on ülikonnaga, mis säilitab oma vormi hommikust õhtuni - see ei kortsu ja on väga vastupidav! Lisaks on ülikond tehtud sellisest materjalist (meriino vill), mis laseb kehal hingata ja on niiskustimav.

Ülikonna reklaamis on kasutatud kuulsat filminäitlejat, filmitegijat ja parkuurijat Chase Armitage'i, kes pidi reklaami jaoks mööda Londoni tänavaid aktiivselt ringi liikuma ja parkuurima, et näidata kui hästi see uus ülikond ikka vastu peab. Ülikonnas ongi ühendatud hea materjal ja kena välimus, mis teeb sellest ideaalselt istuva ülikonna liikuvale ärimehele. Ülikonda on saadaval nii süsimusta kui tumesinisena. Ja ülikond ei maksa hingehinda (hind: 325€).

Hi!
Do you remember my post about wedding style guide? No, then you can read it over HERE. It was the first time I mentioned the brand called TW Lewin London. Last week they came out with a brand new suit. The new Infinity Suit offers greater protection against crushing and creasing that will help you stay looking sharp all day long. But it’s not all about its astonishing crease resistance. Its innovative open weave also absorbs excess water, leaving you feeling cool & comfortable. 
The model Chase Armitage has been credited as one of the most experienced and creative directors shooting Parkour and Free Running. TM Lewin felt he was the perfect subject to demonstrate just how resilient the new Infinity Suit is.  If it can survive a free running trip across London and still look amazing, it’s more than able to survive the morning commute, no matter how crowded your train, the hours caught in  traffic jams or the traffic dodging cycle into work. It’s available in both Navy & Charcoal and in Slim & Regular fit and costs only 325€


Postita kommentaar