Social icons

2016/08/29

OOTD: MATCHING IN MONTON

Hei,

Me pole siiamaani enda pulmapilte kätte saanud ning ma lihtsalt ei jõua enam oodata! Aga ma tean, et sellised asjad võtavadki aega ning need on ju ootamist väärt :)
Senikaua näitan siis minu ja mu abikaasa üliägedaid Monton'i Olümpiakollektsiooni t-särke, mis olid sellel suvel totaalne hitt ja esimene partii müüdi väga kiiresti ära. Minu jaoks on antud kollektsioon kõikidest teistest suvistest ja talvistest Olümpiakollektsioonidest kõige ilusam. Abikaasa ostis veel sama kollektsiooni Nike tossud ka. 
Me tegelikult tükk aega otsisime endale ühesuguseid särke (mitte mingeid tavalisi musti, valgeid vms) ning antud särgid tundusid meie jaoks eriti ideaalsed. Kuidas need teile meeldivad?

Hi guys! I still can't show you my wedding pictures because I haven't received them jet. But in the mean time I can show you our matching t-shirts from Estonian brand Monton. Monton came out with a Rio collection (Olympic collection) this summer and these shirts caught our eyes and we just had to get them. We wanted to get matching shirts for a while but didn't find the right ones (we didn't want just basic whites or blacks etc). My husband even got the Nike sneakers from the same collection. So what do you think of them? :)2 kommentaari

  1. Abikaasa :D ..... nii nunnu. Matchy-matchy on teema! Musikallipaid

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Seda sõna on nii äge kasutada lihtsalt, niiet tehke ka asi ametlikuks ;) musikalli sulle ka :*

      Kustuta