Social icons

2016/08/18

MY NEW NIKE'S!


Hei!

Kas teate seda tunnet, kui olete mitu tundi kõrgete kontsadega ringi siblinud ja siis järsku võtate kingad ära? See tunne on "taevas", sest jalgadel on nii hea olla :D Ma alles paar päeva tagasi olin terve õhtu samas olukorras ning päeva lõpuks olid jalad niiiiii väsinud, et ma ei kujutanud ette ka, mida peaks järgmine päev jalga panema, et kuidagigi normaalselt käia saaks. Õnneks ma olin äsja ostnud Nike'd, mis sõna otseses mõttes päästsid mu jalad.

Ühesõnaga, ma juba tükk aega plaanisin endale ühed pehmed ja mugavad tossud osta, aga mitte otseselt trenni tegemiseks vaid pigem vabaaja jalatsiteks (okei, eks ma teen nendega vajadusel trenni ka). Mu vanad 7 eurosed New Yorker'ist ostetud musta-valgega tennised teenisid mind truult pea 2 aastat, kuid lõpuks väsisid ära ning seetõttu olingi uute taoliste jalatsite otsingul. Kauplustes on valik suur, kuid minu pilk oli juba mõnda aega tagasi jäänud pidama just musta-valgega Nike tossudel (mitte küll kindlal mudelil). Ma olen paljudel nii tänavatel kui sotsiaalmeedias erinevaid ilusaid Nike jalatseid igapäeva riietuse juures kandmas näinud ning mulle nii tohutult meeldib nii. Käisin siis musti, valge tallaga Nike tosse erinevates poodides otsimas ja proovimas ning lõpuks leidsin täpselt minule sobivad Sports Direct'ist. Valisin Free Run ja Nike Flex Experience RN 5 vahel. Valik osutus teise variandi kasuks, sest esiteks olid need hinna poolest tunduvalt odavamad ja teiseks mulle meeldisid talla all olevad mustad laigud. Ja ausalt, nii mugavaid jalatseid ei ole mul varem olnud - käiksin nagu sussidega ringi ja need on jalas imekerged. Miks ma küll varem neid ei ostnud :D Kuidas teile mu valik meeldib ? :)

Hi guys,
Do you know the feeling when you have worn high heels all day long and then you can finally take them off? It feels like heaven because your feet can finally rest. I was in similar situation a couple of days ago and my feet hurt so badly I couldn't imagined what to wear the next day. Luckily I had just bought new Nike's and they literally saved my day!

I had my eye on the black Nike sneakers with white sole for a while because I saw similar ones on the streets and on social media and I really liked the design and the simplicity of them. I wear sneakers a lot and when my old New Yorker sneakers got worn out I finally had the change to buy new ones. I choosed between Nike Free Run's and Nike Flex Experience RN 5 sneakers. I picked the second option because they were much cheaper on Sports Direct and I liked the black spots under the soles. Basically, they are the comfiest sneakers I have ever worn! They are so light that I feel like I'm wearing slippers while I'm wearing them. I should have bought them much earlier! What do you think of them?Ja kes ei ole veel mu loosimisest osa võtnud, siis ruttu ruttu Riinulife Facebook'i, sest loosi lähevad 2 väga head Joico toodet ;)

Postita kommentaar