Social icons

2016/08/14

KATVOS

Hei,

Ma tean küll, et te ootate kõik pulmapilte ja üleüldse sellega seonduvat postitust, kuid sellega läheb veel endiselt aega. :)

Seniks näitan teile ühte eriti kifti telefonikleepsu, mille ma mõni aeg tagasi Katvos kaudu tellisin. Avastasin selle brändi Instagram'is ning üsna pikka aega kaalusin, kas tellida endale ka see lahe telefonikleeps või ei, sest ma hoian oma telefoni alati pigem erinevate korpuste sees kui lihtsalt ilma mitte millegita (kardan muidu selle ära lõhkuda). Esiklaasi kaitseklaas on aga alati peal.
Igatahes, kui ma nägin just seda sama roosakat kaitsekleebist, läksid mu silmad suureks, sest see meeldis mulle nii väga! Kirjutasingi siis Katvos'e FB ja tegin oma esimese tellimuse. Paigaldamisel oli abiks mu kallis abikaasa. 
Ma olen ikka nii rahul, sest see sobib mu kuldsele iPhone'ile väga hästi! Kleebise kohta on öeldud, et selle eemaldamisel liimijälgi ei jää. Lisaks saab Katvos'e kaudu tellida ka MacBook'ide kaitsekleepse. Kellel on iPhone või MacBook, nendele küll soovitan Katvos'e tootelvaikuga tutvuda, sest hinnad on head ja disainid väga ilusad. ;) Kaitsekleebise hind telefonile on 5€ ja arvutile 20€. Muideks, piiluga ka Mari-Liisi blogisse, sest tema kirjutas pikemalt just arvutikleebistest. ;)

Hi dears!
I wanted to show you the really cool iPhone sticker I ordered some time ago from Katvos (Estonian brand). Basically it's a pinkish sticker which looks really cute on my phone. It cost only 5 euros! Katvos also sells stickers for MacBook's (20 Euros). More pictures on their FB
What do you think about it ?

2 kommentaari