Social icons

2016/08/01

ALWAYS COCA-COLA!

Hei-hei!

Coca-Colal on praegu lahe kampaania, kus iga päev on võimalik võita igasugu lahedat nänni. Ma ise eriline Cola jooja ei ole, kuid mu kallis elukaaslane küll. Tema siis ostiski uue kampaania korgiga Colat, registreeris korgi all oleva koodi nende veebilehel ning võitis lahedad päikeseprillid. No mulle nii meeldisid need, et pidin ka Cocat ostma (joogi saab peaaegu alati aga tema endale). Ja ma võitsin ka päiksekad! Nüüd me siis käimegi ühesugustega ringi. Ja kuna need mulle nii väga meeldisid, siis ma lihtsalt pidin nendega ka paar pilti tegema.

Et siis, ruttu poodi Coca-Colat ostma! Ehk võidate ka need lahedad prillid või hoopis mingi muu laheda asja. Tasub nende kampaaniatel silma peal hoida, sest neil alati midagi põnevat käsil. :)

Muide, mul oli 30.07 ka oma armsate naistega tüdrukuteõhtu ehk Riinu viimane nädal vabana. Sellest ma aga veel ei kirjuta, kuna pilte veel pole. Mõned sneak peek pildid leiate aga minu Instagram'ist ja jälgige eriti tähelepanelikult hashtag'i #riinulennupulm , sest kõik meie pulmadega seonduvad pildid on just sellega ära märgitud :)

Hi! There is a cool Coca-Cola campaign going on right now where every day there is a possibility to win cool prizes from them. For example, these sunglasses I'm wearing on these pictures. All you have to do is to buy Coca-Cola, register the code underneath on their website and see whether you have won or not. My boyfriend won the glasses and I liked them so much I had to buy Cola myself and lucily I won too! So of course I had to make some pictures wearing them. Hope you like them, talk to you soon!

Oh, I forgot to mention that I had my bachelorette party this weekend and it was really fun! I will make a separate post about it as soon as I get more pictures :) But some snaps you can see on my Instagram and if you see hashstag #riinulennupulm, then click on it and you will be able to see even more wedding related pics ;)

Blouse: Seppälä / jeans: thrift store/ bag: Guess / sunglasses: Coca-Cola


2 kommentaari

  1. Mul tuli nüüd kerge CC isu peale :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. haha :D ma ka joon seda praegu ( sest täitsa juhuslikult töökaaslane hommikul töi kõigile :) )

      Kustuta