Social icons

2016/07/06

WEDDING TALK part 1

Hei,

Nagu lubatud, kirjutan veidi enda pulmade planeerimisest. Täna, täpselt kuu aja pärast (6.august), see tähtis päev toimubki ning selle puhul jutustan veidi pulmakutsetest. Ma ei taha siin enne pulmi palju ette ära rääkida, sest kardan "ära sõnuda". Praegu võin vaid öelda, et peaaegu kõik asjad on planeeritud ja vaid nipet-näpet asju on vaja juurde osta/paika panna/planeerida. Selle postituse põhiteema on siis pulmakutsed, sest need on kõikidele külalistele välja saadetud, kõik on need ka kätte saanud ja oma tagasisidet tulemise/mittetulemise kohta andnud. 

Kutsete valik osutus oodatust keerulisemaks, sest ilusaid kutseid on ju niiiiiiiiiii palju. Ütlen kohe ette ära, et meie pulmavärv on roosa (no minu puhul pole ime, eks). Ega ma oma teise poolega kohe küll üksmeelele ei jõudnud, sest tema tahtis rullis kutseid (ja mitte väga roosasid :D ) ja mina nn klassikalisi. Valisime, mis me valisime, lõpuks jõudsime üksmeelele ja tellisime oma kutsed Eventum OÜ kaudu.
Tegemist on sissepressitud mustriga pulmakutsetega, mis käivad keskelt lahti ja on kaunistatud heleroosa lipsukesega. Kutse paberiks valisime pärlmutter kartongi, mis teeb selle minu jaoks veidi erilisemaks. Sees oleva teksti ja teksti fondi saime valida etteantud valiku seast (meile saadeti fondid, allolevalt pildilt ülevalt neljas font). Samuti valisime ise sisse tuleva teksti sisu (netist leitud kutsete tekstide järgi). Meie erisooviks oli see, et me tahtsime külaliste nimede rea tühjaks jätta, et need hiljem ise kirjutada. Mainin veel ära, et tekst on trükitud eraldi paberile ja sisse kleebitud. Ahjaa, kuna kodulehel näidisena heleroosa lipsuga kutseid ei olnud, siis see ei olnud probleemiks, tuli lihtsalt küsida ja juba arvestati meie erisoove :) 
Kutse hind oli 2,2 €/ tk (tavalisest kartongist kutse puhul oleks hind 2 €/tk). Lisaks oli antud kutsetele võimalik juurde tellida valged ümbrikud, mis maksavad 0,15 € / tk. Meie neid ei soovinud. Esialgne kutse näidis tehti meile umbes ühe päevaga ning kogu tellimuse saime kätte umbes nädala pärast Tallinnas (läksime ise järgi). Te oleksite pidanud mu nägu nägema, kui ma need kätte sain (üliõnnelik olin ikka, sest need nii minulikud!).  Ühesõnaga, kogu protsess käis väga kähku ning tulemusega oleme mõlemad enamgi kui rahul. Antud lehelt on võimalik ka teistsuguse disainiga kutseid ja muud pulmanänni tellida, niiet tasub uudistama minna. 


Hi! It's exactly one month til my wedding (6th  of August) and I just wanted to give you a little follow up about that. I'm not going to write about every single detail until the actual wedding day is over though (I'm a bit superstitious). Since all the wedding invitations have been sent out and we have the feedback, I can write about them.
I gotta say, it is not so easy to pick the right invitations because there are so many beautiful ones out there! Luckily, these bows stole our hearts and we couldn't be more happier. Basically, we ordered our wedding invitations from a small Estonian company called Eventum OÜOur invitations are pearl white with a hint of glitter. They are decorated with pastel pink bows. Our wedding color is pink so that's why we wanted to use pink on invitations as well. The text font is shown on a picture down below (our font is forth from the top) These specific invitations cost 2,2 € per piece and it took about a week from ordering to delivery. So everything went very quickly and I can only say good words about this little company :)

Ehk on sellest postitusest ka kellegil teist, kes te oma pulmi planeerite, abi :) 
Andke teada, milliseid pulmakutseid olete ise saanud/saatnud ? Kuidas teile meie omad meeldivad ?  Jälgige ka mu Instagram'i, et pulmade kohta rohkem infi saada, ametlik häshtääg on #riinulennupulm

I hope this post is helpful for those who are also planning their weddings :) How do you like our wedding invitations? Check #riinulennupulm on my Instagram

4 kommentaari

 1. Mulle ikka nii meeldib, et su kutsed on sinulikud ja lähevad pulmaga kokku :) Meil ju näiteks on kutsetel puu, mis läheb meiega ja üldise pulma temaatikaga kokku. Ja ülehomme..ülehomme on juba pulm! Toredat planeerimist sulle!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma leian ka, et kutsed peavadki paari nägu olema. Ja appike, sul ju kohe kohe pulmad, nii lahe ikka! Ootan juba huviga pilte ja muljeid!

   Kustuta
 2. Tore, et pulma ka siin kajastad! Nii põnev on lugeda korralduslike protsesside kohta!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No kuidagi peab ju inspireerima ka teisi abielluma :) ja sellel teemal on nii põnev ka endal kirjutada!

   Kustuta