Social icons

2016/07/20

OOTD: ZARA

Hei-hei!

Viimasel ajal on koguaeg nii palju tegemist olnud (no eriti just pulmakorraldamisega), et kuidagi ei taha õhtul pärast tööd veel arvuti taha tulla. Lisaks võtab Pokemon GO mängimine oma aja (mulle nii meeldib see mäng :D ). 
Eelmine nädalavahetus olid Tallinna Merepäevad ning käisime ka sealt korra läbi. Nägime palju ilusaid jahte ja purjekaid ning nagu ikka, müüdi seal lisaks ka igast ninni-nänni. Lasin endast ka mõned pildid klõpsida (meri ja ilus ilm - ei saanud pildistamisvõimalust raisku lasta!). Lisaks sobis mu riietus merepäevade teemaga kokku. Panin meelega jalga valged teksad, mis mul on juba kindlalt mingi 7 (!) aastat vähemalt vanad ja uue Zara pluusi, mille alles hiljuti allahindlustelt skoorisin.
Mul on ootejärjekorras päris mitu põnevat postitust, niiet tulge aga ikka siia tagasi. Instagram'i ja Snapchat'i (riinre) postitan ma muidugi rohkem, niiet tasub mind ka nendes kanalites jälgida. 
Varsti jälle, tsauki!

Hi ! I've been crazy busy (planning my wedding is one thing)  for the past few days that I don't really want to open my computer after work. And of course I've been playing Pokemeon GO (so good!) :D
But last weekend I visited Tallinn Maritime Days and captured some pictures of my outfit. I'm wearing a shirt from Zara and old (7 years at least) Terranova white jeans. My outfit really matched the whole Maritime theme.
I have quite many posts on my waiting list so be sure to check back here. I post more often on my Instagram and Snapchat (riinre), so follow me there as well :)

Shirt: Zara/ jeans : Terranova (old) / shoes: New Yorker/ bag: H&M

3 kommentaari

 1. Lihtsuses peitub võlu - nii ilus outfit! Sellist kotti olen ka juba mõnda aega otsinud, kust pärit? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle, Elo! Kott on pärit H&M'ist (samuti ka kotil küljes olev pisike karvane ehe)

   Kustuta
 2. In love with the h&m bag and Zara tee! Love your outfit!!!
  http://www.afashionholicslife.blogspot.com

  VastaKustuta