Social icons

2016/07/27

JOICO MOISTURE CO+ WASH


Hei!

Olen juba umbes kuu aega kasutanud üsna uudset juuksetoodet JOICO Moisture CO+WASH. Tegemist on vahulaadse juuksehooldusega, mis oma põhimõttelt on shampoon, palsam ja juuksemask ühes. See näeb välja nagu tavaline juuksevahu pudel ja ka see vaht, mis seal sees on, on üpris sarnane tavalisele juuksevahule, lihtsalt palju pehmem ja koostiselt kreemjam. Selle toote kohta on öeldud, et see sobib ideaalselt kasutamiseks kahe tavalise juuksepesu vahel. Suvisel ajal ringi trippides just hea kaasa võtta - ei pea eraldi palju totsikuid vedama. Lisaks on see sulfaadivaba ehk juuksesõbralikum!

Eestis on Joicol 2 erinevat vaht-palsamit - üks värvitud juustele ja teine pigem kuivadele juustele. Minu vaht-palsam on mõeldud pigem kuivadele, kahustele juustele. Toote kohta on öeldud, et see aitab tugevdada juukseid ja kaitseb neid murdumise eest. Annab niisutatud, tugeva, läikiva ja loomulikult koheva tulemuse, kaitstes juukseid ühtlasi välisniiskuse eest. Ka kõige kuivemad juuksed muutuvad pehmeks ja kergesti käsitletavaks. Kusjuures ma olin tõesti veidi skeptiline, et mismõttes ainult ühe 5 minutilise pesuga (vaht peab umbes senikaua peas olema) saangi juuksed puhtaks ja veel kahuvabaks ja läikivaks ka. Tavaliselt ma pean ikka alati eraldi head palsamit kasutama, et saada juuksed väga heaks. Tundub, et antud toode on tõesti mingi müstiline leiutis, sest juuksed saavad puhtaks ning jäävad kenasti pehmed. Aga siiski kasutan ma pärast juuksepesu veel eraldi juukseõlisid või muid stiliseerimisvahendeid (ma ei saa muudmoodi!).

Minul leiab see toode kasutamist kas korra nädalas või harvem (sest ma ei pea iga päev oma juukseid pesema) ning kui on kiire, siis haaran just selle järgi. Väga innovaatiline toode minu jaoks :)

Hi!

I've been using quite a new product from Joico called Joico Moisture Co+Wash for a month now. Basically it's a mixture of  a shampoo, conditioner and a hair mask. It looks like a regular hair mousse (even the bottle looks like that) but it's more softer and creamier. It infuses dry, brittle hair with the kind of nourishing ingredients you normally get from a deep-conditioning treatment and it's sulfate-free. It's perfect to use between washes, when you don't have much time to spend on hair. Perfect to take along to all the summer trips.

Joico has 2 different mousse-conditioner types in Estonia - one is for colored hair and the other one for dry hair. Since I have curly hair I use the second option. Co+Wash actually reduces hair breakage by up to 59 % and leaves my hair really clean, soft and frizz-free. It takes only 5 minutes to clean my hair with this product (you have to leave it on like a hair mask). I put the foamy cream into my thoroughly wet hair from roots to ends and then rinse. I was actually a bit sceptical about this product because I always have to use a really good conditioner in order to get my hair really soft and frizz-free. But this product makes my hair look really nice. But still, after washing I use hair oils or other styling products (I'm just used to do so).

I mainly use this product once a week or even less (because I don't have to wash my hair every day). But when I'm in a hurry I crab this product. I think it is very innovative and good!

Postita kommentaar