Social icons

2016/07/07

ANDY WOLF @VIUU

Hei!

Käisin kolmapäeval Telliskivi Loomelinnakus asuvas prillipoes VIUU, prillibrändi Andy Wolf esitlusõhtul. Kohal olid brändi esindajad otse Austriast! Kuna ma ise ei olnud kumbastki brändist midagi kuulnud, tundus see minu jaoks kohe eriti põnev üritus.
Panin siia ka väikse lisainfo mõlemast brändist.

VIUU on isemoodi prillipood, mis armastab isikupära ja jumaldab karaktereid. Nad usuvad usume, et prillid pole lihtsalt vajadus, vaid suurepärane võimalus eneseväljenduseks.
Andy Wolf on bränd, mida eksklusiivselt müüb Eestis ainult VIUU. Austria maagilistest mägiküladest, mida kirjedavad kõige paremini sõnad individuaalsus ja parim võimalik kvaliteet. Andy Wolf on hoolika täpsusega käsitööna valmistatud prilliraamid, kus tähelepanuta ei jää ükski detail ja mis on inspireeritud inimesest enesest. Kollektsioonid on saadaval väga piiratud koguses!

Hi! So on Wednesday I visited a cool shop called VIUU, which sells different kind of eyeglasses. The main reason of this event was Andy Wolf - brand representatives were here to introduce the brand and show their designs. I give you a little overview on both brands from their websites.

VIUU was founded with a rebellious spirit and a lofty objective to offer something special, something different. Owners of VIUU believe that glasses are part of who you are. They do not just let you see others, but also let others see you. Their idea is that everybody deserves unique eyewear. VIUU is the only shop in Estonia that sells Andy Wolf glasses.The brand comes from Austria and the best words to describe the brand are "unique" and "quality". They make handmade spectacles and pay attention to every single detail. All their collections are limited!

Ürituse käigus sai proovida erinevaid tava-ja päikeseprille, sõna võtsid mõlema brändi esindajad, taustaks mängis DJ ning keha sai kosutatada maitsvate suupistete ja kihisevate jookidega. Jutustasime veidi ka poe omanike emaga (me juba teadsime üksteist), kes rääkis mulle veidi poe avamise tagamaadest. Sain teada, et pood on alles umbes aasta aega vana ning poe avamise mõte tuli lastel ülikooli ajal (lõputöö kirjutamise kõrvalt avati ka pood). Kuna ka nende vanemad tegelevad prilliäriga, siis ma usun, et lastel tuli sellise poe avamine loogilise jätkuna. Telliskivi Loomelinnakusse sobib antud pood valatult ning mulle hullult meeldis selle poe vibe - lihtne ja veidi hipsterlik. Kuna kohal oli ka teisi Eesti blogijaid, siis sain lähemalt tuttavaks Kätriiniga (tsauki!), kelle blogi ma juba ammu jälgin ja kes mulle moeblogijana väga meeldib :) 
Aga olgu, järgmise korrani!

During this event I got to try on different kind of regular glasses and sunglasses. Viuu and Andy Wolf owners talked about the brand , DJ played some good lounge music and there were some snacks to eat and sparkling beverages to drink. I got to speak with the Viuu shop mother and she told me the story behind the brand. For example the shop is about a year old and the idea to make their own shop came to them when they were still in university. When you haven't visited Estonia before, I really recommend you to come here and definitely check out Telliskivi Loomelinnak and the really awesome Viuu shop :) Til the next time ! Bye!Postita kommentaar