Social icons

2016/06/16

OOTD: STRADIVARIUS DRESS

Hei,

dress: Stradivarius / shoes: New Yorker

Lubasin, et näitan rohkem pilte enda EBA'l kantud riietusest. Tänasel vhmasel neljapäeval on kuidagi eriti niru neid pilte vaadata, sest piltistamise hetkel päike sillerdas taevas päike ja mõnus soe oli ka. Täna tuli suur punane vihmavari välja otsida. Aga oh well, see ju täiesti tüüpiline Eesti suvi :)

Aga nüüd tagasi riietuse juurde. Kleit on päris Stradivariusest ning ma ikka päris pikalt vaatasin seda puul rippudes ja ei olnud üldse kindel, kas seda proovida või mitte. Lõpuks siis proovisin ja koju ta minuga tuli. Nüüd tahaks veel sellises stiilis keltie, sest see tegumood on lihtsalt nii mugav ! Aga andke kommentaarides teada, kuidas tundub :)

Hi!

So I promised to show you more pictures of my outfit from Estonian Blog Awards. So they are !
These photos were made  last weekend when the sun was shining and the weather was warm. Today is a really crappy rainy weather. It's so typical Estonian summer - one day it rains and the other day you can sunbathe :D 
But let me know what do you think about my dress I bought from Stradivarius. I wasn't so sure to even try it on at the shop but when I did, I didn't want to take it off! It's so comfy!


4 kommentaari