Social icons

2016/06/01

OOTD: RED & ORANGE

Täna oli siis kleidikandmise päev ning otseloomulikult panin ka mina selle puhul kleidi selga (tegelikult ma käingi praegu ainult seelikute ja kleitidega ). Mulle nii meeldib, et ilmad on mõnusalt suvised ja ei pea mingeid jakke jne kaasas vedama. Hommikul kiiresti riidesse ja juba saabki välja lipata. Nende ilusate ilmadega on mul ka totaalne arbuusiisu - no imehea õhtune vahepala! Ja ilmselgelt peab kodus ka jäätist olema, hihi.
Aga tulles tagasi mu riietuse juurde, siis antu kleit on mul juba paar aastat tagasi ühest Türi pisikesest poest ostetud. Kleidi puhul võlus mind seljal olev pitsist detail, millel on liblikad keskel. Lisaks on see kergelt hõljuv ja hästi mugav! Aga kuidas teie suhtute punase ja oranži koos kandmisesse? Mina isiklikult arvasin, et see on väga väga halb ja nii ei tohi. Täna aga mõtlesin just risti vastupidi tegutseda ja vähemalt ise jäin oma komplektiga rahule. Fotograaf ka kiitis ( :D ). 
Aga olgu, tsauki praegu ning juba järgmine nädal tuleb mu Youtube kanalile üles järjekordne meigivideo. Lisan selle kindlasti siia ka, niiet tulge aga ikka siia tagasi :) 


Today was a "wear a dress" day so of course I had to wear one as well. Our weather  in Estonia has been so warm and sunny more than a  week now I really enjoy it. I don't have to take much time to decide what to wear the next day - I put on a dress or a shirt with a skirt and I'm good to go. Today I wore a red dress with orange shoes and bag. What do you think of wearing red and orange together in one outfit? I thought it is the worst thing ever because the colors are too similar and don't go together but today I still broke my beliefs.
Next week I will post another makeup tutorial on my Youtube channel so stay tuned ;)
Bye!

2 kommentaari