Social icons

2016/06/22

JOICO FOR CURLY HAIR

Tere jälle!


Ma olen juba üsna pikalt kasutanud Joico lokkis juustele mõeldud sarja Curl, kuhu kuulub 6 erinevat juuksetoodet, kuid mina räägin teile täna lähemalt neljast. Kõik tooted sisaldavad Curl Repair Technology™ tehnoloogiat, mis on omakorda kombinatsioon kolmest tehnoloogiast (Triple Oil Complex – aitab lokke sügavuti niisutada; Bio-Advanced Peptide Complex™ - taastab lokkis juukseid, sealt, kus seda kõige enam vaja on; AuqaLastik Technology™ - sisaldab paindlikku, kuid kindlat hoiakut andvaid koostisosi ning süvaveemineraale, mis tagavad kuumakaitse, kauakestva lokimälu ning hoiavad kahu kontrolli all. Ehk siis selle pika ja keerulise kodulehe teksti kokkuvõte on see, et toodete kasutamise tulemusena saab ilusad lokid :) Sarja saatis mulle testimiseks armas Kersti Salonshop'ist :)

Ma pole kunagi pööranud rõhku sellele, kui kusagil reklaamis mainitakse, et parema tulemuse saamiseks kasutage antud toodet koos sama brändi selle või selle tootega. Nüüd ma siis mõistan, miks see nii on.
Ma vist olen juba oma varasemates postitustes enda juukserutiinist rääkinud, kuid kui tooted muutuvad, muutub ka rutiin veidi. Näiteks pärast shampooni ja palsami kasutamist, lisan ma niisketesse juustesse lokispreid ning kui juuksed on juba kuivad, lisan veel teist lokispreid, et nad vormi hoiaksid. Shampoonina kasutan ma JOICO Curl Cleansing shampooni, mis on sulfaadivaba ja seetõttu puhastab juuksed õrnalt ilma juuste loomulikku niiskustaset muutmata. Ma olen seda ka varem maininud, et mulle meeldib kui shampoonil on hea lõhn - sellel on eriti hea magusapoolsem lõhn! Shampoon vahutab üsna palju, kuid pea saab kenasti puhtaks. Kui shampoon on maha pestud, kannan ma juustesse JOICO Curl Nourished palsamit, mis aitab juukseid veelrohkem niisutada ja kahu vähendada. Ma pean mainima, et ma ei tahagi oma juukseid pesta, kui mul palsamit ei peaks kodus olema. Minu juuste jaoks on palsam must have toode. Pean ka antud toote puhul mainima, et see lõhnab väga hästi! JOICO Curl Perfected Curl Correcting Milk juuksespreid kasutan ma kohe pärast pesu niisketel juustel. Tegemist on lokikuju taastava spreiga, mis hooldab, sulgeb juukse sarvkesta ja tasakaalustab pH-taseme juustes. Põhiline kasu minu jaoks on selles, et tulemuseks on kahuvabad ja viimistletud lokid. Kuna ma ei kasuta fõõni juuste kuivatamisel, siis antud toote kasu peitub selles, et juuksed kuivavad kahuvabaks ja hoiavad ilusat lokikuju. Sprei on oma olekult ka veidi paksema koostisega kui tavaliselt juuksespreid on. Kui ma tunnen, et juuksed ei ole veel päris sellises vormis nagu ma tahaksin, siis lisan veel JOICO Curl Refreshed Reanimating Mist juuksespreid, mis aitab lokke veelkord niisutada ja vormi sättida. See taasaktiveerib juba varasemalt pähekantud viimistlustooted, et lokid püsiksid pesukordade vahel värsked. Ma üldjuhul kasutan antud toodet hommikuti enne välja minekut. Antud sprei puhul meeldib mulle selle pihustiosa, sest see on lukustatav. Kui niisketesse juustesse jäetava sprei puhul tuleb toodet pudelist välja üsna konkreetselt, siis teise sprei puhul tuleb toodet veidi õrnemalt ja hajutumalt (nagu lõhnade puhul). On see üldse loogiline seletus :D ? No ühesõnaga, piltidel on näha ka spreipudelite otsikute erinevused.
Antud toodetele jätkub minul vaid kiidusõnu. Ma olen varasemalt teistelt kuulnud, et JOICO tooted võivad juukseid kuivatada ja ei jäta ilusat tulemust. Lokisari on küll väga-väga hea! Minu juustele need sobivad ning ma olen täiesti veendunud, et see ei ole viimane kord mul neid tooteid kasutada kui need otsa saavad ;)

Hi! 
I have been using JOICO Curl line hair products for a long time now and thought of doing a review to you as well :) The secret of these products is that they consist of Curl Repair Technology which repairs, replenishes and perfects textured locks, guaranteeing curls that only get healthier, stronger and more beautiful with each and every use.
I have never paid attention to the ads that say"for better results, use this product with this or that". Now I truly believe this is so true. Every product of this Curl line compliment each other and leaves you with really nice frizz - free curls. But about the products. JOICO Curl Cleansing shampoo is really good for your hair, because it's sulfate free and helps to keep the hair natural moisture level. It has a really good scent and of course, it makes my hair clean. After shampooing I have to use conditioner and JOICO Curl Nourished is perfect for my hair. The conditioner really helps to make my curls to be silky and frizz-free. It has a good scent as well (I'm kind of addicted to good smelling hair products :D ). After washing my hair I'm using JOICO Curl Perfected Curl Correcting Milk which helps to texture the curls.This product helps to maintain the natural moisturize level so you won't have dry hair ends. The name says it's a correcting milk, this means the structure of the product is a bit thicker than normal hair spays. This product is meant to be used on damp hair. Since I don't use hair dryer much, I will get perfectly natural, nicely shaped curls.  I use JOICO Curl Refreshed Reanimating Mist in the mornings to style my curls even more. This is meant to be used as a refreshing curl spray. After I have slept and my curls aren't looking as nice as the were the night before, it's good to give a fast styling boost :) I really like the squeeze handle - it's very easy to use and it can be locked. Also, it doesn't spray much product out at once and in one place only. I hope I explained correctly :D  But overall, I really like these products and will definitely want to repurchase them when they run out. They really are a perfect fit for frizz-free and soft, bouncy curls :) Even though I have heard some bad things about Joico products, I have no complaints about the Curl line.

2 kommentaari

 1. I love Joico products!
  xoxo

  www.sorananistor.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. That's good to hear :) Do you like the Curl line as well? :)

   Kustuta