Social icons

2016/06/13

ESTONIAN BLOG AWARDS 2016

Hei,

Nädalavahetusel toimusid kohvikus Wabadus Eesti blogiauhinnad ning loomulikult külastasin ka mina antud üritust. Ma olen siiamaani üsna hämmingus, et niiiiiiiiii palju inimesi kohal oli. Ausalt, Eesti blogimaastik on ikka päris suur ja see on nii vinge :) Mul on hea meel kõikide võitjate üle ning ka paar minu lemmikut võitsid auhinnalisi kohti (näiteks moeblogija Kätriin Kübar ja Youtuber Anita Sibul). Aitäh ka kõigile minu blogi lugejatele, kes te Riinulife poolt hääletasite :) Seekord kandideerisin eluliste blogijate all, kuid usun, et järgmine aasta kaldub see pigem ilublogide valdkonda.
Ürituse kohta ütleks, et kuna seal oli meeletu rahvas koos, siis ega hilisemad tulijad (nagu ka mina) naljalt istekohta ei leidnud. Me siis hängisimegi pildiseina läheduses ja vahepeal tegime paar naljapilti fotoputkas. Lisaks oli seal rahvamassi tõttu ka suur õhupuudus ja üsna palav, kuid anname andeks - keegi vast ei osanud ette näha sellist rahva hulka :D Laudadele oli pandud erinevaid snäkke, jagati jahutavaid jäätiseid ja sai nii siidrit kui vett tausta võtta.
Mari-Leen sai ikka päris kifti üritusega hakkama, sest blogijate kingikotid olid üsna mahukad, rahvast oli palju ning üritusest tegi otseülekande Elu24 (vaata sealt ka rohkem pilte). Kajastust oli veel teisteski portaalides.

*Kuna ma sellel päeval korralike outfitikaid teha ei jõudnud, tegime väikese pildiseerija järgmine päev.Täpsemad pildid kogu outfitist juba varsti ;)

** Ja ärge unustage mind ka Snapchat'is (riinre) jälgida, seal leiab igast põnevaid pilte ja videosid ;)

This weekend were the Estonian Blog Awards and of course I attended. I didn't win anything because my blog is quite new but it was still fun seeing other great bloggers getting recognized :)  I still can't believe that there were sooooo many people! Since we were a bit late we didn't find a free place to sit because it was really crowded. But the whole event was still fun - great singer and host, lot's of snacks, drinks and even ice creams to enjoy. We also made some fun pictures in photo booth and were captured by the photographer as well ;)
Meid Lennuga tabati ka pildile (Elu24) + #photoboothestonia pilt


tsauki!

Postita kommentaar