Social icons

2016/06/30

ESSENCE nails & makeup

Hei armsad,

Sain veidi aega tagasi ühe pisikese roosa karbikese Essence tiimi poolt. Juba enne karbikese avamist, olin täiesti sillas ( no see karbike sobib ju ideaalselt minu blogiga kokku, roosamanna nagu ma olen). Saladuskatte all võin öelda, et ma tegelikult teen oma blogis ühe veidi suurema muudatuse, aga seda näete alles vast nädala, paari pärast. 
Karp sisaldas enamjaolt küünetooteteid ja veidi meigiasju. Nüüd olen juba kõiki tooteid jõudnud ka katsetada ja saan nendest lähemalt rääkida.

Hi!

So I got a cute little pink box from Essence recently. I gotta say, the box matches my blog theme really well :) (but it will be changed soon!)It was filled with some really good nail and makeup products.


KÜÜNED
Mu pakikeses leidus koguni erinevat 5 küünetoodet! Essence Studio Nails caring küüneõli on väga hea toode praegusel soojal suvel küünte eest hoolitsemiseks. Antud tootel on ka väga hea aprikoosilõhn! Ma ei tea, kuidas teil, aga ma kasutan päris tihti küüneõlisid, et küüsi tugevdada ja neid kasvatada. Mu küüned on oma olemuselt üsna nõrgad ja ega nad väga ei kasva ka.  Seetõttu kavatsen selle pisikese pudelikese kindlasti otsast lõpuni ära kasutada. Halb asi on see, et ma kipun unustama, et seda kasutada :D

Mu silmad läksid eriti särama Essence pastelsete küünelakkide peale toonides "Be Awesome Tonight" (roosa) ja "Turn The Lights On" (sinine).  Roosa küünelakk on minu jaoks nagu ehtne Barbie-roosa, no nii super ilus! Sinine jälle on kergelt metalse läikega, mis tähendab, et jääb veidi sätendav/helkiv. Tundub, et Essence mõtles ka mu suvepidustuste peale, sest pakis oli veel rohekas-sinine Essence I Love Trends The Metals küünelakk toonis 35 Rock My Soul. See ei ole päris minu värv, kuid ta jääb küüntel päris lahe, kergelt metalse läikega. Kõigil kolmel lakil on väga hea laiem pintsel, millega on ülilihtne ja mugav küüned ära värvida. Lisaks on värvid piisavalt intensiivsed. Ma tavaliselt värvin kaks kihti, et sobiv tulemus saada. Et küünelakid kauem peal püsiksid, oli pakki kaasa pandud Essence The Gel Nail Polish pealislakk. Tegemist on geellakiga, mis aitab tavalisel küünelakil 60% kauem peal püsida, kuid selle laki kinnitamiseks ei ole vaja eraldi UV-lampi kasutada. Eriti hästi püsivad mul küüned ilusad kui kasutan antud pealislakki koos roosa küünelakiga. See pealislakk jätab mulje nagu mul olekski päris geellakiga värvitud küüned. Lisaks kuivab antud lakk tavalistest kiiremini.

NAILS
I got 5 different nail products, 3 nail polishes, 1 top coat and a nail oil. I really like Essence Studio Nails caring nail oil because I have weak nails and it helps to make them stronger. It has a really good apricot scent as well :)  My main problem is I tend to forget to use it :D 

I especially love Essence pink Be Awesome Tonight and blue Turn The Light On nail polishes. These colors are just perfect for the summer time. Pink looks like a Barbie-pink color and the pastel blue has a hint of glitter in it. Essence The Metals 035 Rock My Soul nail polish is suitable for the summer parties because of it's metallic glow. The color is a mix of blue and green. Not my first pick, but I will definitely use it :) All these three nail polishes have a wder brush which makes it really easy to apply. Essence The Gel Nail Polish top coat helps to keep my nail color nice much longer time than usual top coats. It is a gel polish which can be used without the UV lamp. For example, when I use a regular top coat on top of regular nail polishe then I usually have max 3 days nice nails before any color comes off but with this top coat it stays on almost a week.

MEIK
Meigitoodetest saadeti mulle Essence Stay Natural peitekreem toonis 03 Soft Nude. Tegemist on ideaalse heleda tooniga silmaalustele. Ma olen ka varasemalt Essence peitekreeme kasutanud ning need on mulle alati meeldinud. Ainuke viga selle toote puhul on see, et ma ei saa kunagi esimese korraga toodet kätte. Nimelt tuleb seda peitepulka ühelt poolt keerata, et ta teiselt poolt pintsli peale tuleks. No ma ei saa seda kunagi alguses "õigesti" keeratud ja jaman tükk aega, enne kui toodet kätte saan. Kas teil on ka nii olnud või see minu viga ? :D
Jumestuskreem Essence All About Matt Oil-free Make-up on hetkel mul igapäevases kasutuses, sest tegemist on õlivaba suhteliselt kerge kreemiga. Ta meenutab oma koostisel BB-kreeme, kuid katvus on parem ja see jääb näol matt.

Essence toodete puhul on hea see, et nad ei maksa väga palju, kuid on tõesti head :) Küünelakid on kuskil 2€ kandis ja jumestus ning - peitekreemid 3-4 €. Tooteid saab osta näiteks Selveritest.

MAKEUP 
From makeup products I was sent a concealer and a foundation. Essence Stay Natural concealer in tone 03 Soft Nude is perfect for covering under eye circles and highlighting. I always struggle to use these kind of sticks at first, because I just can't get the product out from the stick :D
Essence All About Matt Oil-free Make-up foundation is perfect for the summertime because it's light but gives a good coverage. As a result my face is matt and looks really nice.

The good thing about Essence cosmetics is that their prices are quite low but the quality is good :) Nail polishes are about 2 euros and concealers and foundations up to 4 euros.
  

Follow me on Instagram / Bloglovin / Facebook/ Snapchat: riinre
Bye!

Postita kommentaar