Social icons

2016/05/11

TEAZY TEATOX

Hei!


Tegin alles hiljuti läbi Teazy Teatox tee 14-päevase kuuri ning jagan teiega nüüd enda muljeid.
Kes ei tea, mis on Teazy Teatox, siis soovitan piiluda nende kodulehele SIIN. Lühidalt õeldes on tegemist 100% loodusliku teega, mis aitab keha mürkidest puhastada. Puhastav kuur koosneb kahest erinevast teest: hommiku-ja õhtuteest. Hommikuteed tuleb juua igal hommikul ning see aitab kaasa immuunsuse tugevnemisele, täidab keha energiaga ja kiirendab ainevahetust. Õhtutee see eest rahustab, lõdvestab keha ning aitab organismil puhastuda. Õhtuteed tuleb juua igal teisel õhtul. 
Ma ütlen juba kohe alguses ära, et kuna ma nädalavahetusiti olin linnast ära (tavaliselt ühe päeva), siis sellel ajal ma teed ei joonud. Ma lihtsalt ei hakanud neid teetotsikuid kaasa vedama. 
Hommikutee
Tegemist on puruteega, mis maitseb nagu tavaline taimetee. Ühesõnaga, minule kui üsna suurele purutee fännile, maitseb see tee ikka väga hästi. Ma mingipärast eeldasin, et see ei maitse hästi, kuid õnneks eksisin :) Igal hommikul teed juues ma tõesti tundsin end rohkem energilisemana ning ainevahetust mõjutas see ka. Tegelikult on mul siiamaani veidi seda teed alles ning joon seda kuni see otsa saab.

Hi! Just recently I did Teazy Teatox 14 day cure. During this cure all I needed to do was to drink tea (morning tea and night tea). Teazy Teatox tea is made of 100% natural herbs and drinking it helps to boost your metabolism, gives you more energy and cleanses your body. 
Morning tea is made of organic herbs. It tastes like regular herb tea and I really like it. I drink the tea every morning and I truly feel more energized. I have finished the 14 day cure but since I have some of the tea left I still drink it until the tea box is empty.


Õhtutee.
Antud teed oli vähe lihtsam teha, sest see oli pakitud teekotikestesse. Maitses ma väga suurt erinevust hommikuteega ei tundnud (tavaline taimetee). Mulle meeldis antud teed juua vahetult enne magama minemist ning ma magasin kuuri ajal väga hästi :)

Night tea comes in 7 teabags. The taste (for me) is similar to the day time tea. I drink the bedtime cleanse tea every other night. I like to drink it before I go to bed then I will sleep much better :)


Kokkuvõtteks võin öelda, et tee mõjus mulle hästi ning hea meelega kordaksin seda kuuri. Kindlasti huvitab kõiki, kas ma siis võtsin kaalust ka alla. Ütleme nii, et veidi jah. Ma oma täpsed kaalunumbreid siia kirjutama ei hakka, kuid ise olen tulemusega rahul. Lisaks müjutab tee joomine söögiisu (ei taha nii palju süüa). Ma leian, et ainult tee joomine suurt kaalukaotust ei annagi. Pigem on oluline ikka liikumine ja õige toitumine. Antud kuuri ma kordaksin hea meelega. Ma usun, et 28-päevane kuur annaks isegi paremad tulemused.

Hea uudis on see, et Teazy on oma teede hindasid päris korralikult langetanud ning praegu saab 14-päevase teekuuri kätte vaid 12,90 € eest ja 28-päevase 19,90 € eest. Telli SIIT!

As a result I can say that I really enjoyed the detox cure and would definately want to try the 28-days cure as well. I know many of you are interested to know whether I lose some weight. The answer is yes, I did (but I'm not going to write here the exact numbers). The best result for me was that I didn't have much appetite which means I didn't want to snack all the time :D 
I'm not sure whether Teazy ships internationally, but their prices are so good that I just have to share it! 14-day teatox cure costs 12,90€ and 28-day teatox costs 19,90 €. Buy it HERE.

NB! Sellel aastal toimuvad teist korda Eesti Blogiauhinnad ning olen ka ise eluliste blogide kategoorias esindatud. Kui Sulle meeldib minu blogi, siis ole hea ja hääleta minu poolt SIIN. Blogisid on erinevates kategooriates palju ning te ei pea igas kategooprias kedagi valima. Võtke lihtsalt leht lahti, otsinge üles Riinulife ning vajutage lehe lõpus "SAADA" ja ongi korras :) Iga hääl on minu jaoks oluline ning SUUR AITÄH juba ette :)

Postita kommentaar