Social icons

2016/05/14

OOTD: SUMMER VIBES

Hei!

Seekord mul pikka juttu ei olegi vaid näitan rohkem pilte. :) Ilusate ilmade puhul (mis peaaegu nädala kestsid) otsisin kapist välja enda arust oma kõige kevadisema seeliku ning just see on mul seljas allolevate piltide peal. Sellised kõrge pihaosa ja alt laieneva lõikega miniseelikud on mu kõige lemmikumat tüüpi seelikud üldse, sest need on seljas nii mugavad ja sobivad mu kehakujuga. Antud seeliku ostsin Stradivariusest eelmine aasta ning ma olen seda üpris vähe kandnud. Mul on päris tihti nii, et ostan mingi riideeseme, kannan seda paar korda ja siis nn unustan selle kappi ära. Läheb paar kuud mööda ning siis jälle avastan selle :D Kas teil on ka nii ?

* Lisaks tuletan teile meelde, et kes veel blogiauhindade jagamise hääletamisel ei ole osalenud, siis kindlasti tehke seda SIIN. Minu leiate eluliste blogide alt :) Iga inimene saab ühelt IP aadressilt ainult ühe korra hääletada.

Today I'm showing you a really summery look because we had really sunny and warm days which only meant one thing - time to bring out my mini skirts! In the pictures I'm wearing a floral skater skirt from Stradivarius which I bought last year. I actually haven't worn it much. Sometimes I just forget that I have a specific item in my closet and I kind of rediscover it later :D Does it happen to you as well? :D


jacket, purse: New Yorker / blouse: Vero Moda / skirt: Stradivarius /shoes: NS King / Sunglasses: River Island / nailpolish: Avon "Mint To Be"Käisin reedel ka Ilumessil ning kindlasti näitan paari toodet, mis ma sealt ostsin, järgmises postituses ;)
Tsauka!

4 kommentaari

 1. Omg, the weather is so nice there, i am freezing my ass off in Paris! Love the look, so stylish!
  xoxo

  www.sorananistor.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Haha, your comment made my day :D But yeah, our weather is finally ok, but I'm still waiting for even more warmer days to come ;)

   Kustuta