Social icons

2016/05/20

NEW IN: ILUMESS

Heips,

See nädal on nii kiire olnud, et alles nüüd jõudsin kirjutama. Igatahes, käisin eelmisel reedel korraks Ilumessil. Ma kirjutasin "korraks", sest ma tõesti olin seal ehk max 30 minti :D Ühesõnaga tegin kogu messile umbes poolteist tiiru peale ning põhirõhk oli minna NYX tooteid piiluma. Kes mu blogi lugenud on, need teavad, et antud tooted mulle väga uued ei ole. Itaalias ostsin ma omale paar huuletoodet ning Eestis Ilublogijate kokkutulekul käies sain ka nende poolt kingituseks paar toodet. Lisaks käisin NYX Professional Makeup tutvustaval õhtul see kolmapäev, aga sellest mõni teinekord ;) Mulle olid veel silma jäänud erinevad kontuurimistooted ning ühte sellist ma Ilumessile jahtima läksingi. Valisin, mis ma valisin ning otsustasin ühe väga praktilise kontuurimispulga NYX Professional Makeup Sculpt & Highlight Face Duo toonis Taupe/Ivory kasuks. Pulga ühes otsas on heledam peitekreem ning teises otsas tumedam. Ega ma päris proff selle kasutamises veel ei ole, aga küll ma õpin ;)
Huuletooteid on mul küll päris palju erinevaid, kuid ikka ma ostsin ühe ilusa Barbie roosa huulepulga juurde :D Tegemist on NYX Professional Makeup Butter Lipstick huulepulgaga toonis Hubba Bubba Waouh. No see toon lihtsalt kutsus mind ning mulle meeldib ta koostis (ei kuivata huuli ning ei vaja eelnevalt niisutavat huulepalsamit, et seda kasutada).

Hi!

This week has been so  busy that only today I had the opportunity to sit down and write this post :) Anyway, last Friday I visited a beauty fair where I bought few things from NYX Professional Makeup and NOA Realxation.
One reason I went there was NYX, because we don't have this brand in our stores jet and I really wanted a good contouring product of this brand. There were quite many products to choose from and I finally decided to buy NYX Professional Makeup Sculpt & Highlight Face Duo contouring stick. It has lighter color (Ivory) on one side and darker color (Taupe) on the other side. I'm still learning to use it properly :D

I have quite many different lip products but I still managed to come home with one more pink lipstick. I got NYX Professional Makeup Butter Lipstick in color Hubba Bubba Waouh. It's a really nice Barbie pink color. I love it's structure - I don't have to use extra lip balm underneath the lipstick (it is really moisturizing itself ). 


Impulssostuna tulid minuga messilt kaasa 3 NOA Relaxation jooki. Ma olen nende jookide kohta varem erinevatest blogidest lugenud, kuid ise veel maitsnud ei olnud. Tegemist on Rootsi brändiga, mille joogid on madalala kalorsusega ja sisaldavad looduslikke ürte. Jookides on kasutatud ainult selliseid toimeaineid, mille positiivne mõju on tõendatud (nt. roheline tee ja sidrunmeliss).  Jookide joomine vähendab stressi ja parandab tähelepanuvõimet. Joogid on kofeiinivabad, kuid nad annavad sama palju energiat kui 15 tassi rohelise tee joomine. Messil siis proovisin kõik maitsed järgi (leedripuu ja rabarber, mustikas ja kasemahl, õun ja karusmari) ja ning otsustasingi igast maitsest ühe koju tuua. Ma ei oska kahjuks välja tuua, milline nendest maitsetest mu lemmik oli, sest need kõik maitsesid imehästi :)

I also bought some NOA Realxation drinks which weren't on my shopping list but once I tried them, I needed to buy them.  I have heard about this brand before but I had never tasted their drinks. It's a Swedish brand which uses natural herbs. These drinks contain a green tea extract and lemon balm. Their products are caffeine-free and one bottle gives you as much energy as 15 cups of green tea. I bought three different bottles which all had different flavors: elderflower and rhubarb, blueberry and birch sap, wild apple and gooseberry. I even couldn't pick my favorite, I liked them all. :)

Varsti näitan teile ka ühte videot ühelt väga kihvtilt NYX ürituselt ;) Kui kõik hästi läheb, siis on juba augustis võimalik NYX'i tooteid Eestist osta ;)
Kui teile mu postitused meeldivad, siis palun hääletage minu blogi poolt ka Eesti Blogiauhindade jagamisel eluliste blogide kategoorias SIIN. Võite ka mind aasta üllatajaks või aasta lemmikuks valida, valik on Teie :)

Jälgi mind ka mujal sotsiaalmeedias/ Follow me in other social media's
Facebook: Riinulife
Instagram: @riinreitmann 
Snapchat: riinre

Postita kommentaar