Social icons

2016/05/04

INTO THE WOODS

Hei,

Nii mõnus, et lõpuks ometi on soojemad ilmad! Pühapäeval tulin maalt linna ning käisime tegime ühe tiiru meie lähedal asuvas metsatukas (mõne pildi ja videklipi tegime ka). Päris hea oli jalutada ilma, et oleks külm hakanud :D Aga siin siis mõned pildid ja minivideo ning ma olen üsna kindel, et varsti saab neid outfiti pilte üha rohkem ja rohkem üles pildistatud, sest väljas on kauem valge (ja soojem!)
Antud postituses kannan ma kõige mugavamaid riideid üldse, mida nädalavahetusel ringi trippides kanda saab (minu jaoks) - tennised, teksad, dressikas ja õhuke parka. Juuksed on krunni pandud ning päiksekad on ees, sest ega mul erilist meiki näos ei olnud.  
Mis riietes teie tavaliselt oma nädalavahetuse veedate ( kui peate vahepeal ka väljas käima, poes vms) ?

Ahjaa, eile käisin Avon'i kontoris blogijate iluõhtul, kus koos teiste toredate blogijatega (tsau Marili, Mari-Liis, Margarita ja Eneli!) kõik koos Avoni uute küünelakkidega tutvusime ja maniküüre harjutasime. Nii tore oli :) Ma küll võtsin sinna kaamera kaasa, aga mälukaardi olin koju jätnud, niiet  seetõttu eraldi postitust selle ürituse kohta ei tule (kahte pilti näete mu Instagramis). Teinekord kontrollin ikka üle, et kaameraga kõik ok oleks :D

I really like that we finally are having warmer weather which only means one thing - more ootd pictures to come! But here are some snaps from last Sunday when me and my boyfriend were strolling in a forest near our home. I'm wearing black skinny jeans, sweatshirt, white sneakers and a parka. My hair is up in a bun and I'm wearing sunglasses because I didn't have much makeup on. In which clothes do you feel the most comfortable and spend your weekends?

VIDEO
Parka, jeans: H&M / sweatshirt: Gina Tricot / sneakers: New Yorker / watch: Michael Kors / sunglasses: River Island


Postita kommentaar