Social icons

2016/05/06

FACE: Lumene x Ontic x Avon

Hei!

Mul on täna nii hea tuju, sest saime Õnnepalees paika endale sobiva pulmakuupäeva ning kellajaa (I'm so excited and i just can't hide it! :D ). Aga sellel teemal ma siin väga rääkida ei taha, sõnun ära muidu asjad. Räägin kunagi hiljem, kui huvi on ;)
Olen viimasel ajal katsetanud päris palju erinevaid meigitooteid ning mõtlesin nendest teile ka lähemalt rääkida. Brändid haibivad oma tooted ju alati väga üles, kuid kas nad ka tegelikult nii head on , saame teada alles neid ise katsetades.

LUMENE

Olen viimasel ajal kasutanud Lumene ripsmetušši ja huuleläiget.  True Mystic Volume ripsmetušš lubab ripsmeid pikendada ja tihendada ning seda ta ka teeb. Ainuke miinus minu jaoks on see, et ta võtab tuubist liiga palju tušši kaasa ning seetõttu on üsna ebamugav seda kasutada. Lisaks on mul pärast ripsmete värvimist silmaümbrus seda värvi täis (no see muidugi minu kiiks ka, sest mul loomulikult üsna kaardus ripsmed ning neid keeruline värvida). Päeva peale hakkab see ripsmetušš ka kergelt pudenema, mis ei ole kohe üldse hea märk. Kuid kes soovib saada nn kunstripsmete efekti, siis seda see ripsmetušš annab. Mina isiklikult seda konkreetset toodet uuesti ei ostaks. 
Lumene Artic Glow huuleläige tundus alguses tuubist vaadates nii pigmente ja punane, et enne toote kasutamist mõtlesin selle juba emale anda. Ma ise nii punaseid toone ei kanna. Tuli aga välja, et tegemist on väga õrna tooniga huuleläikega. Huuleläige lõhnab väga magusalt (jess, sobib!) ning teda on ülimugav peale kanda, sest tal on veidi teistsugusema aplikaatoriga ots (väike lohuke aplikaatori keskel). Lisaks on läige vähekleepuv. Kas ma seda aga uuesti ostaksin? Kui soovin lihtsalt magusa lõhna ja kerge tooniga huuleläiget, siis ilmselt küll :)

Hi guys!  So let's talk about some new makeup products in my makeup bag ;)
I have been using Lumene True Mystic Volume mascara which promises to lenghtnen and thicken the lashes. After using 2-3 coats of the mascara it really gives you the falsh lashes efect. BUT it also doesn't stay on well during the day which means you will have little mascara dust on your under eyes. Lumene Artic Glow lipgloss looks like a really pigmented red lipsgloss but it really gives you just a tiny bit of color and mostly makes your lips glossy. The good thing is that the lipgloss isn't sticky and it's smells oh so good! Would I buy these products again? Lipgloss - yes, mascara - not likely.


ONTIC MINERALS

Ontic Minerals on eestimaine mineraalkosmeetikat tegev bränd, milles on kasutatud ainult 100% looduslikke koostisosi. Mineraalkosmeetika kohta olen ainult väga palju head kuulnud ning seetõttu olin üsna õhinas, et selle brändi toode (Pearl Highlighter) oli ka minu Ilublogijate kokkutulekult saadud kingikotis. Toode on üsna pigmentne highlighter'i kohta (virsikutoon), kuid särab kenasti. Ma ei osanud seda toodet algul kasutadagi, sest ta on minu jaoks veidras potsikus, kus puudrit tuleb nn välja raputada :D Kui üldjuhul on highlighter'id pigem sära andmiseks, siis antud toodet võib kasutada ka ilma päikesepuudrita, sest ta suudab põsesarnad kenasti välja tuua. Ma pigem kasutangi seda toodet päikesepuudrina, sest ta on liiga pigmentne, et ainult sära andmiseks kasutada. Antud toode on aga ka Iluguru Ilulemmik 2016 auhinna võitja :)

 Ontic Minerals is an Estonian mineral cosmetics brand. I tested their Pearl Highlighter. Usually highlighters don't have much of a color and only give you the needed shine but this one is quite pigmented. I don't use this product as a highlighter, I use is mainly as a bronzer.


AVON

Alles üsna hiljuti tegin blogisse meigipostituse, kus kasutasin ainult Avon'i tooteid ning tundus, et see meeldis teile :) Osalesin sellega ka Avoni blogijate meigivõistlusel, kus kahjuks jäin teistele suurematele blogijatele alla, kuid see selleks. Vähemalt sain end ise proovile panna ja kaamera ees meikimist harjutada. Ja siinkohal suur-suur aitäh kõigile, kes minule oma hääle antud konkursil andsid :)  Minu igapäevasesse meigikotti on kolinud Avon'i valgustpeegeldav pliiats Magix multi-benefit illuminator, Nutra effects BB-kreem, Luxe päikesepuuder ning Perfect Eye kulmupalett. Kasutan loomulikult ka teisi Avon'i tooteid, kuid just igapäevase meigi puhul on antud 4 must-have tooted ;) Valgustpeegeldava pliiatsi puhul meeldib mulle selle väga hele toon, mis sobib ideaalselt silmade all kasutamiseks. Tootel on mugav pintsel, millega on imelihtne toodet laiali hajutada. Ma tavaliselt käin näo veel lisaks beautyblender'iga üle, sest nii jääb tulemus veelgi ühtlasem. Avon'i BB-kreeme kasutan ma nendel päevadel, kui ma ei soovi väga palju meiki kanda. Mulle hullult meeldib nende kreemide koostis - nad ei kuivata nahka ning sulanduvad hästi minu enda nahatooniga. Kui soovin rohkem päevitunud jumet, kasutan tooni Medium ning kui tahan olla väga loomulik, kasutan tooni Light. BB-kreemid on saadaval nii matina kui tavalisena. Mulle meeldivad mõlemad. Päikesepruudril on üsna tugev pigment ning toodet ei pea üldse palju kasutama, et saada ilusad põsesarnad. Avon'i kulmupalett on minu jaoks väga tugevaks konkurendiks Arteco kulmupuudrile. Mulle meeldib selle kulmupaleti puudri värv - see on piisavalt tume ja teda on lihtne peale kanda. Raskusi on ainult kulmude välisnurkadega, sest seal mul ongi lihtsalt vähem karvu ja on vaja rohkem joonistada/puuderdada, aga toode teeb oma töö ära.

Avon makes a bunch of good makeup products and I have been enjoing using some of their products for a while now. Magix multi-benefit illuminator is the must-have concealer for me! It's applicator is really good and makes it easy to apply the products evenly. Nutra effects BB-cream I use mainly when I don't want to have much makeup on. It smoothes my skin and matches my skintone. I have been using both matte and regular bb-creams and they both are just amazing! On my eyebrows I use Perfect Eyes eyebrow kit, which has a powder and wax. Powder's color suits me well and it is easy to put on. I think it is a really big competitor to Arteco brow powder. both are really really good products! Avon's Luxe bronzer makes my cheeks pop out more and it gives the needed shine as well. It would suit even more when my skin would be tanned (so perfect for the summer time as well)
 
vasakul Avon'i päikesepuuder , paremal Ontic highlighter

Postita kommentaar