Social icons

2016/04/15

OOTD MILAN

Hei!

Tänases postituses näitan teile, mida ma kandsin Milaanos reisil olles. Lendudel (ja viimasel päeval) kandsin ma jaki all lisaks valget kampsunit, sest meil on palju külmem kui Itaalias. Sellest aga head pilti ei ole.
Kuna seal oli ilm soojem ja kusagil kuni 20 kraadi sooja, siis läksin ma reisima ainult tagiga ning kohvris olid kaasas erinevad t-särgid. Jalas olid mustad teksad ja kas valged või mustad tennised. Kes ei ole Milaano reisipostitust lugenud, siis selle leiab SIIT

Kuna täna on reede ja päike paistab, siis ma hakkangi end kokku pakkima, et minna grillima. Nädalavahetusel on plaanis ka üks järjekorde video tegemine blogi jaoks, niiet tasub ikka ja jälle siia tagasi tulla ;) Ja nagu ikka, hoidke mu tegemistel silma peal ka Instagram'is!


*Ja ärge unustage ka NYX Professional Makeup loosimisest osa võtta!

Hey!
So today I'm showing you my outfits which I wore while I were in Milan. The weather was super nice there and I packed really light. I wore my leather jacket with only a t-shirt under it (different shirt every day),  black jeans and black or white sneakers. Who haven't read my Milan post, then you can catch up HERE.
As it is a really nice sunny Friday I'm packing myself up and going outside to have a BBQ. Also, I'm filming another video for my blog, so stay tuned and be sure to follow me on Instagram to get the latest news!

Leather jacket, sneakers: New Yorker/ Striped blouse: Reserved /  Marilyn Monroe blouse: thrift store / jeans: H&M / bag: Guess / glasses : Noranyc / Phone case: ebay
 
Postita kommentaar