Social icons

2016/04/25

Ilublogijate kokkutulek @ Al Bastione

Hei !

*this post is only in Estonian 
Eelmine laupäev (23.04) toimus esimene ilublogijate kokkutulek, mille korraldamise võtsid enda peale neli armast blogijat Elisabeth, Helerin , Anna-Maria ja Lauriina. Nagu juba nimi ütleb, oli tegemist ilublogijate kokkusaamisega. Kokku oli meid umbes 40 ning lisaks blogijatele olid kohal ka osad brändid, kes oma brändi ja tooteid lahkesti tutvustasid. Lühiettekandeid tegid Teazy, Mossa, JOIK, NYX, Vestige Verdant, Turbliss, Sundari ning lisaks näidati kahe blogija peal kevadisi soenguid. Blogijatele pakuti süüa-juua ning igale blogijale oli ka ÜLIsuur kingikott, mille sisu aitasid täita paljud tuntud brändid (toetajad: Al Bastione, Blistex, KUMA, TopBeauty.ee, Teazy, Maiasmokk, Placent Activ, Vestige Verdant, Mg beauty, D päike, Australian Gold, Turbliss, JOIK, Puhas Loodus, MOSSA, Sõsar, Nurme Seep, Vitamin Well, Ontic, NYX, Moshi, vahvlihaldjad, Madara, Ilu Sõnum, Sundari, John Lemon.). Al Bastione's ma varem söömas käinud ei olnud (olen ainult Tassikooke sealt ostnud), kuid kindlasti pean sinna tagasi minema, sest koht on ilus ja ka need snäkid, mis meile pakuti, maitsesid imehästi! Oma joogivalikuga oli väljas John Lemon, mille limonaadidest proovisin laimimaitselist ning see meeldis mulle väga. Tahan kindlasti ka teisi maitseid proovida (eriti rabarberi oma). Antud brändi puhul on hea see, et nad on 100% naturaalsed gluteenivabad, ilma säilitusaineteta ja sobivad ka veganitele.
Kokkutulekule said blogijad ennast ise kirja panna ning eks meid seal oligi üsna kirju seltskond erinevatest ilu-, moe-ja elustiiliblogidest. Ma ei ütleks, et ma ise 100% ilublogija olen, kuid suht iga teine postitus mul siiski ilu-ja moemaailmast on ning seetõttu ma antud üritusele minna otsustasingi :) Päris äge oli näha teisi blogijaid nn päriselus. Virtuaalselt teadsin ma vähemalt pooli kohalolijaid, kuid päriselt näinud ei olnud kedagi :) Kohapeal sain tuttavaks Annaga, kellega sai päris palju jutustatud. Samuti muljetasime Marili ja Piiaga kulmudest ja küüntest (tüüpilised naised eks :D ). 
Kingikotist niipalju, et kuna see sisaldas väga palju erinevaid tooteid, siis võite kindlad olla, et saate lähima kahe nädala jooksul siin mainitud toetajate toodetest rohkem teada. Ma pean neid lihtsalt katsetama hakkama :) Kingikotid olid kõigil samadelt brändidelt, kuid tooted siiski erinesid.Ürituse toetajate nimekirja nähes olin ma kõige rohkem elevil just Vestige Verdant toodete katsetamisest, kuid kahjuks minu kingikotti nende tooteid ei sattunud :( 
Kokkuvõttes jäin ma üritusega rohkemgi kui rahule ning loodan väga, et selliseid üritusi tuleb veel ja veel. Mulle meeldis, et kohal olid lisaks nn tuntud blogijatele ka vähem tuntuid, sest nii saavad ka sellised blogijad (nagu mina) end rohkem blogimaailma sisse süüa ja ettevõtetega kontakte luua. Ja suur kummardus ürituse korraldajatele - super töö tüdrukud!

*** Hea uudisena võin juba ette ära öelda, et NYX plaanib sellel sügisel Eestis enda tooteid müüma hakata, kuid enne seda saab nende tooteid osta juba 13-15.maini toimuval Ilu Sõnum messil! Tasub kohale minna! 
Hoidke mu blogil silma peal BLOGLOVINIS, FACEBOOKIS JA BLOGGERIS 

Postita kommentaar