Social icons

2016/04/29

FRIDAY MAKEUP LOOK WITH NYX

Hei!

Olen viimasel ajal katsetanud päris palju erinevaid ilutooteid ning saan teieni tuua esimesed katsetused meigivaldkonnast. Nimelt sain Ilublogijate kokkutulekult päris mitu meigitoodet ning tegin osadega nendest ühe üpriski teistsuguse jumestuse.

NYX Professional Makeup brändist olen ma juba varem ka oma blogis juttu teinud (isegi ühe loosimise teinud) ning olen brändi totaalselt armastama hakanud! Blogijate kokkutulekult sain ma lilla silmalaineri, lilla kreemja huulepulga ning meigialuskreemi. Meigialuskreem Pore Filler kohta on pakendil kirjas, et see sobib nii meigi alla kui ka lihtsalt ilma kandmiseks. Ta ühtlustab näo ning peidab poorid. See kreem on väga huvitava koostisega - ei ole tavaline kreemjas vaid tundub selline õhuline ning näole kandes nagu kaob nii ruttu käest :D Tulemuseks on sile ja ühtlane nägu nagu nukul :) Kindlasti üks selline toode ilma milleta ma enam elada ei oskaksi! Laineri ja huulepulga toonid on üsna intensiivsed ning minu jaoks väga võõrad, kuid selle eest annab nendega päris huvitavaid look'e teha. Vivid Brights Vivid Blossom laineri pintsel võimaldab väga peenikest joont luua ja eriti sellise ilusa peenikese laineri välisnurga teha (missest et ma seda hästi ei oska :D ).  Loomulikult annab sellega ka laiemat joont tõmmata. Lainer püsib silmadel väga hästi ning tulemus jääb pastelne, pigem matt lilla (ta tundub esialgu väga erk, kuid huultel kuivad matiks). Kreemjas huulepulk Liquid Suede toon Sway/Emprise püsib peal päris kaua ning on oma olemuselt matt. Tegin postituses oleva meigi päevasel ajal ning selle sisse jäi ka 1 söögikord ning ma ei tundud vajadust huulepulka uuendada. 
Esimesed katsetused on teie ees ;)  Enda jaoks on see meik ikka megavõõras :D

Hi! As I mentioned in my last post I have been testing different beauty products and today I'm showing you some NYX Professional Makeupproducts. I have fallen in love in this brand because they have SO many interesting products and their prices aren't so high either (unfortunately they don't have a store in Estonia, jet). But today I'm talking about NYX liquid lipstick, eyeliner and pre-foundation base coat. So let me introduce you to Nyx Professional Makeup Liquid Suede cream lipsitck  in color Sway/Emprise. It is a really pigmented purple, but it dries matte on lips. It has like a lipgloss aplicator which makes it really easy to apply. I don't normally wear this kind of color, I like nude or pinky lips, but it looks kind of cool (not sure if I would wear it on daily bases though :D ). I have also a liquid eyeliner Vivid Brights in color Vivid Blossom. The color is almost the same as the lipstick. I like that the liner has a really thin pencil which means you can draw a really nice line with it. I'm not good at using a liquid eyeliner (or any kind of eyeliner actually :D) but I will learn!  Nyx Professional MakeupPore Filler is one of my new favorite product because I like the way it makes my skin look. Basically it is a base coat, which minimizes the look of pores to create a smooth, porcelain doll-like finish to my face. It is like a real life blurring tool. But have a look at the pictures below and see my makeup look using these products ;)

Mis te arvate, kas sobiks seda värvi mul kuskil kanda või on väga hull ? :D 

Ja palun ka teie abi, et võita AVON meigivõistluse konkurss. Minu poolt saate hääletada SIIN. Kui mul läheb väga hästi, saate ka teie sellest osa (vihje: suurem loosimine!!).

 

So what do you think, should I wear this color more often or it is too much for me? :D

4 kommentaari

 1. Lilla lainer on megailus!! Huulepulk ehk on veits "much", aga see lilla on muidu äge! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Parajalt ulme meik ! aga lainer mulle tõesti meeldib, huulepulgaga mind vist kodust välja ei lastaks ka :D

   Kustuta
 2. Lainer on tõesti äge! Huulepulk on jah selline, esinemiseks vms :D

  Aga sellest pore fillerist olen ainult head kuulnud - tundub olevat imetoode!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Huulepulk on totaalselt out of my comfort zone :D aga iseenesest äge!

   Kustuta