Social icons

2016/04/06

EVO haircare

Hei!

Tulin eile õhtul pikalt nädalavahetuselt Milaanost tagasi ning mul on teile päris palju jutustada (ja pilte näidata), kuid praegu tuleb postitus ühest uuest Austraalia juuksehooldus-ja ilutoodete brändist EVO.

Yesterday I came back from a long weekend in Milan and will write about it soon (and show lot's of pictures), but today I'm writing about a new haircare brand called EVO.


Kõigepealt lühiülivaade minu juuksehooldusest.
Ma kasutan päris palju erinevate brändide juuksehooldustooteid ning mulle meeldib enda jaoks uusi tooteid avastada. Kui rääkida minu tavalisest juuksehooldusrutiinist, siis see on üsna lihtne. Juukseid pesen tavaliselt 2-3 korda nädalas õhtuti (oleneb, mis ma teen) ning sellest mulle täitsa piisab. Kõigepealt pesen juuksed ära shampooniga, seejärel palsamiga, hiljem lisan rätikukuivadesse juustesse erinevaid viimistlusvahendeid. Fööniga ma juukseid ei kuivata, ainult siis kui kiiresti on vaja soengut teha ja kuhugi minna.  Kes on minu blogi juba jälginud, need teavad, et mul on loomulikult lokkis juuksed, mis on heledamaks triibutatud. Seetõttu on mu juuksed üsna kuivad ning ei vaja igapäevast pesemist (lisaks seda ka ei soovitata). Juustepesul on minu jaoks oluline roll palsamil, sest see on viimane toode, mis pähe läheb ja sellest sõltub, kas juuksed jäävad kenasti niisutatud ja pehmed või ei. Palsam peab olema niisutav ja siluv ning seetõttu olen viimastel aastatel alati just erinevaid salongitooteid ostnud. Shampoon võib mul ka tavaline poetoode olla, sellel ei ole minu jaoks suurt tähtsust.

My haircare 
I use quite a lot of different brands hair products and like to discover new ones. My hair routine is simple: I wash my hair 2-3 times a week. First I use a shampoo, then conditioner and after washing I use different oils and curl defining products to make them look extra nice, silky and smooth. I don't use hairdryer, I just let them dry naturally. Conditioner is the most important product, because it is the last thing I use on my hair and it has to be good. I usually use salon conditioner and a cheaper regular store shampoo.

EVO - normal persons daily shampoo and conditioner
Sain võimaluse katsetada Austraalia juukse-ja kehahooldustoodete brändi EVO shampooni ja palsamit. Kui ma neid tooteid nägin, siis tuli mul esimese reaktsioonina kohe kerge naerupahvakas, sest toodete kirjeldused on lihtsalt väga hästi kirjutatud (väga humoorikad)! Eesti keelde tõlgituna tähendavad need "normaalsete inimeste shampooni ja palsamit". Enam geniaalsem ei saakski ju olla :D  Veel meeldivad mulle nende pakendikujud ja värvus - väga lihtsad ent stiilsed. Veidi meenutavad need pakendid mulle Kevin Murphy brändi juuksehooldustoodete pakendeid. Tootepakenditel on kirjas, et need sobivad kõikidele juuksetüüpidele, eriti aga normaalsetele ja rasustele juustele. Esimest korda tooteid katsetades olin üsna skeptiline, sest kuidas saavad palsam ja shampoon olla sellised, et tõesti sobivad kõikidele. Lisaks on minu juuksed pigem kuivad kui normaalsed või rasused.
Shampoon on sügavpuhastav, oma koostiselt läbipäistev ja erilist lõhna ma sellel ei tundnuki. Kuna tegemist on sulfaadivaba shampooniga, siis kasutades see ka väga ei vahutanud. Pakendil on kirjas, et see eemaldab hästi erinevate viimistlustoodete jäägid ja sügavpuhastab juuksed. Ma kasutan päris palju erinevaid viimistlustooteid (juuksevahud, õlid, sirgendusspreid, juukselakk jne) ning juuksed tõesti tundusid pärast pesu kuidagi eriti kerged, õhulised ja väga puhtad. Kusjuures, ma ei olegi varem ühtegi sulfaadivaba shampooni või palsamit kasutanud (enda teada).
Palsam on koostiselt tihkem ja värvuselt valge, lisaks sulfaadi-ja parabeenivaba. Palsamit lisan ma alati veidi rohkem kui vaja (eriti just juukseotstesse), sest ma tahan et need saaksid ekstraniisutust. Palsam meeldis mulle väga, sest sellel oli nii hea piparmündilõhn.  Lisaks jahutas see peanahka, mis oli alguses üsna veider tunne (peanahk õhetas tükk aega) :D  Suvel, ma usun,  on see ideaalne sõber minu juustele. Kui ma tavaliselt lisan rätikukuivadesse juustesse  erinevaid viimistlustooteid, siis seekord ma seda meelega kohe ei teinud. Ma tahtsin näha, millised on mu juuksed järgmisel hommikul. Ja teate mis, need olid väga heas konditsioonis, endiselt väga mõnusalt pehmed ja üldse mitte kahused. Kuid juuste paremaks stiliseerimiseks ma siiski pean kasutama ka juukseõli ja sirgendusspreid.
Niiet tõesti, minu suhteliselt kuivadele juustele need tooted täitsa sobisid ning kasutan neid kindlasti ka edaspidi. Siiamaani käin sõrmedega läbi juuste ja naudin seda kui mõnusalt pehmed ja puhtad nad on :) 
Kui soovite ka ise neid tooteid proovida, siis tellida saab neid Cutrico veebipoest. Shampoon ja palsam (50ml) mõlemad kõigest 4,95€. Tellida saab ka 300ml ja 1000ml pudeleid.

EVO - normal persons shampoo and conditioner 
I had the opportunity to try Australian hair-and body products brand called EVO and now I'm giving you a little overview.
I really like the packaging of these products: simple white packages with really witty text on them. They kind of remind me Kevin Murphy's hair products (they look-alike). It is said on the packages that they are suitable for all hair types, but especially normal to oily hair. My hair is  dry and not oily at all so I was quite skeptical at first. The shampoo is  sulphate free. This means it doesn't foam as much as regular shampoos. It doesn't have a specific smell and no color (transparent). The packaging says it cleanses deeply, removes product build-ups and balances hair and sculp. My hair really felt really clean after washing. Conditioner is thicker than the shampoo and is white. It is also sulphate and paraben free. It consists of peppermint oil so it smells amazingly! It also has a cooling effect, which felt really strange while using :D But I think it's good to use during summertime. My hair looked and felt really soft and nice after washing them and I really liked the products.When curly hair are usually quite frizzy after washing them, then this time they were smooth and very easy to handle.
*Milline on teie juuksehooldusrutiin? Kui tihti te juukseid pesete ja mis toodetega? Soovitage mullegi uusi huvitavaid tooteid :)
*What is your hair routine like? How may times per week you wash your hair? Reccomend me some really good hair products!

Postita kommentaar