Social icons

2016/04/17

EVO HAIR part 2

Hei-hei!

Käisin neljapäeval (14.04) Cutrico kontoris EVO juuksehooldustoodete üritusel. Nimelt tulid EVO tooted alles hiljuti Eestisse müüki ning selle puhul korraldati blogijatele ja ajakirjanikele brändiga tutvumisõhtu. Külalistele pakuti veini ja snäkke (minu lemmikud olid maasikad!) ja anti väga kift kingikott.

Hey! So I went to EVO hair brand launch event on Thursday. It was meant for journalist and bloggers so they could get to know the brand a bit more.

Fotod: (Cutrico FB leht)
Ei saa öelda, et tooted minu jaoks päris võõrad oleksid olnud, sest mõned nädalad tagasi sain paki nende toodetega ning olen neid alates sellest ajast koguaeg kasutanud. Lisaks olen ka nende kodulehel ringi uudistanud ning lugenud blogijate arvustusi antud brändi teiste toodete kohta. Mulle meeldib, et antud tooteid ei ole testitud loomadel. Kes ei ole minu arvustuse postitust näinud, siis selle saab SIIN üle vaadata.
Ürituse tegi põnevaks see, et brändist oli rääkima tulnud brändi ametlik esindaja Michael Bacon ning ta tegi meile umbes tunnise põhjaliku (aga huvitava) presentatsiooni kõikide EVO toodete kohta (inglise keeles muidugi). Lisaks tegi lava peal juuksur Jody Arran Brooks modellidele EVO toodetega soenguid. Tuli välja, et EVO on ühes enda reklaamvideos kasutanud Eesti laulu (ma kahjuks laulu nime ei mäleta). Kui presentatsioon sai läbi, oli lihtsalt aega ringi uudistamiseks ja jutustamiseks, aga kuna mul oli koju kiire, siis ma sinna väga palju kauemaks ei jäänud. Ürituse kohta saab rohkem pilte näha Cutrico FB lehel, SIIN. Ma ise seal ei pildistanud.
Ega ma väga pikalt sellest üritusest rääkima ei hakkagi vaid näitan teile hoopis, mis peitus kaasa antud kingikotis :)

I can't say I didn't know anything about the brand because I had tested their products (blog post HERE) . And I had also read some bloggers reviews about the brand and visited their website. But this time the brand manager Michael Bacon was invited to the launch and he made us a very interesting presentation about the brand. Fun fact: They even use one Estonian song on their commercials without knowing it was Estonian :D Michael had also brought with him a hairdresser who showed us some hairstyles done with EVO products during the presentation. After the presentation there was time to look around, chat and have a snack and drink some vine :) But enough about the event, I will show you what I got as a gift!

*Ja ma lihtsalt pean veelkord mainima, kui lahedad tekstid/tootetutvustused on pakenditel (tasub lugeda, saate itsitada :D) Ja tooteid saate osta SIIT!Kingikotis oli juukseid parandav juuksemask, juuksepuuder, mullitaja ja Pura Pasion miniliköör. Ma ei ole veel jõudnud uusi EVO tooteid katsetada, sest olin nädalavahetusel maal ning kingikott jäi linna :) Mullitaja läks aga kohe kasutusse, hihi. 

So the gift bag had 4 things: Evo hair mask, hair powder and an ice cream shaped bubble maker (this was a total surprise gift) and a little bottle of Pura Pasion liceor.


NYX LOOSIMINE SIIN!

4 kommentaari