Social icons

2016/03/30

What's in my makeup bag?

Hei!

Mulle on alati meeldinud "Mis on minu meigikotis?" postitused ning mõtlesin ka ise ühe sellise teha. Postituses on tooted, mida ma kõige rohkem igapäevaselt kasutan. Mul on vannitoas tegelikult mitu meigikotti, kus ma oma asju hoian, kuid nendest üks on see nn põhiline, kus on need asjad, mis igapäeva meiki tehes on olulised. Teistes on erinevad lauvärvid, huulepulgad ja hunnikutes testreid jne jne. 
Kuna ma juba mainisin, et mind huvitavad sellised postitused, siis miks mitte teha see kui "TAG" postitus, kus kutsun teid kõiki blogijaid üles enda meigikoti sisusid näitama ja sellest postitusi tegema. Niiet, andke minna :)

I have always loved reading (blogs) or watching (Youtube) posts about "What's in my bag?".  Today I'm doing one of my own :) I have quite a lot of makeup products, but today I'm showing only these ones which I use to make my everyday makeup. And I also TAG all of you bloggers out there to share your make up bag posts!Põhi: Nn "põhja" tegemise juures on minu jaoks oluline see, et tulemus jääks võimalikult ühtlane ja loomulik. Aluskreemi ma üldjuhul igapäevaselt ei kasuta (sest ma lihtsalt unustan seda teha :D), kuid püsivama tulemuse saavutamiseks on see siiski vajalik toode. Jumestuskreem on must have, kuid nt nädalavahetustel kasutan tavaliselt lihtsalt BB-kreemi. Kreemi kannan peale beautyblenderiga. Punased kohad (punnid, kui neid on) peidan ära peitepulgaga ning silmaalustel kasutan heledamat peitekreemi. Põskedel kasutan kas põsepuna või päikesepuudrit (oleneb, millist tulemust tahan). Mu praegune lemmiktoode on Maybelline Matte Maker, mis kinnitab kogu põhja ja jätab tulemuse läikevaba.

Base: For me, base is the most important thing in doing my makeup. I like when the final result is smooth and natural. I don't use primer on daily bases (because I just forget :D), but it really helps the foundation to stay in place. Foundation is the must have product I use, but when I don't need much coverage then I use BB cream. I cover all my red dots with corrective stick and use concealer under my eyes. On my cheeks I use blush or bronzing powder (or both) and I fix everything with mattifying powder.

Tooted/ Products
 Oriflame The One Illuskin face primer
Oriflame Love Nature corrective stick
Essence Stay All Day concealer
Manhattan Natural Bronzing Powder
Maybelline Matte Maker Mattifying Powder
Maybelline Fit Me foundation no 125
Dermosil blush
Beautyblender


Silmad: Igapäevase lauvärvina kasutan ma alati heledaid ja säravaid toone.
Eyelids: For my everyday makeup I use very shimmery and light colors.

Tooted/ Products
KIKO Milano eyeshadow 129 
Oriflame The One Rose Gold eyeshadow Kulmud: Kulmudel kasutan nii kulmupliiatsit kui kulmupuudrit ning kogu tulemuse fikseerin kulmugeeliga. Mul on veel ka selline kiiks, et kui ma ei viitsi üldse palju meiki teha, siis kulmud teen ma alati korda.

Eyebrows: On my eyebrows I use brow pencil, brow powder and I fix everything with brow gel. When I don't want to do much makeup then I usually just define my brows and I'm good to go.

Tooted/Products
Artdeco Eye Brow pencil and eye brow powder, no 3
Essence Make me brow brow gel mascara


Huuled: Huultel kasutan ma tavaliselt erinevaid huulepalsameid või huuleläikeid ja pigem heledamaid roosasid toone.

Lips: I usually wear shimmery lipglosses or lipbalms. Colors are very natural (ligh pink)

 Tooted / Products
Clarins Instant light natural lip perfector #02
Victoria's Secret Color Shine lipgloss

Ripsmed: Ripsmetušš toob silmad rohkem esile ning on alati kindla peale minek. Ise kasutan alati musta värvi ripsmetušši. Väga oluline fakt on ka see, et mulle meeldib kummist harjaga tuššihari.

Eyelashes: Mascara makes the eyes look bigger and nicer. I use black mascara. The only criteria about mascaras is that the brush has to be made of rubber.

Tooted/Products: 
Oriflame Very Me EXTENDABLACK mascara8 kommentaari

 1. You've made me feel like I wear heaps as a base! I've always heard good things about Maybelline Fit foundation but they don't do my colour! Such a good collection x

  Tamz | http://www.throughneweyesx.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. That's really unfortunate that they don't do your color :/ but maybe you can mix one of the colors with another brands tone that suits you so that you can create suitable color :)

   Kustuta
 2. KIKO! I've literally become addicted to KIKO lipsticks lately, I just love how creamy and pigmented they are! They make such beautiful shades too!

  Isobel x

  Latest posts - http://www.fashionistachic14.blogspot.co.uk/2016/03/beauty-skincare-routine.html
  Instagram - https://instagram.com/isobelceline/
  Bloglovin' - https://www.bloglovin.com/blogs/fashionistachic14-12984939
  New Video - https://www.youtube.com/watch?v=JqoWvvt0MR8

  VastaKustuta
  Vastused
  1. I haven't tried KIKO lipsticks but the eyeshadow pigmentation is really good! :) but thanks for recommending the lipsticks ;)

   Kustuta
 3. Really interesting post! Thank you!
  I like Clarins Instant light natural lip perfector too!

  FASHIONLOVIN

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Thanks :) the clarins lip perfector just smells so good and I like the way it looks on the lips :)

   Kustuta
 4. Oh I really love such kind of posts. Very nice Blog !

  Measlychocolate by Patty

  VastaKustuta