Social icons

2016/03/07

SHOPPING ON A BUDGET: SPRING STYLE

Hei!Seekordses postituses piilun oma sõbranna Triinu riidekappi, sest kellele ei meeldiks enda nina teiste asjadesse toppida :D Lisaks sellele olin seekord ise kaamera taga ja harjutasin enda pildistamisoskuseid kasutades peegelkaamerat mitte jälle iPhone'i :)
Panime Triinuga kokku tema enda riidekapist valitud riiete põhjal kolm kevadist outfiti. Eesmärgiks oli leida esemed, mis on ostetud soodushinnaga ja sobiksid selle kevade trendidega. Miks just soodushinnaga tooteid näidata? Sest paljudel blogijatel on palju erinevaid outfit'i postitusi, kus nad kannavad oma järjekordset uut ja kallist (või mitte igapäevaseks kasutamiseks sobilikku) riideeset ning ma soovisin teha just midagi vastupidist sellele. Nimelt on Triin enda sõnul täielik shopahoolik, kuid ta maksab harva toodete eest täishinda (see toode peab talle ikka väga-väga-väga meeldima). Mulle meeldib tema suhtumine, sest tänu allahindlustele ja erinevatele soodusmüükidele võib enda jaoks avastada hoopis teistsuguseid asju kui muidu kannaks või enda riidekappi tuua just selle eseme, mida muidu täishinnaga ei oleks raatsinud osta. Tänapäeval on riided ikka nii megalt ülehinnatud, et isegi soodukaga saadud eseme tegelik väärtus võib olla madalam kui antud soodushind. 
Triin mainis, et tema kapist leiab pigem halli-musta-valge toonides ja triibulisi riideid. Värvilisi riideid ta enda sõnul väga ei kanna. Sellel kevadel aga rokivad just erinevad roosad ja pastelsed toonid. Hakkasime siis tema kapis sorama ja otsima erinevaid riideid, et kevadisi komplekte kokku saada ning talle endalegi üllatuseks saime päris huvitavad komplektid :)

Ma soovisin komplektidega näidata, kuidas kanda erinevaid kevadisi outfit'e ühe päeva jooksul. Ja mu modell oli lihtsalt super-super! Triinu Instagram'iga saate tutvuda SIIN. Triin ei ole blogija, kuid tal on sellegipoolest lahe stiil, mida jälgida ;)

In this blog post I'm peeking into my friend's closet to find some cool spring outfits. There are so many bloggers out there who constantly post new outfit posts with new and expensive clothes and not all of them are something you can wear everyday at work or school etc. I wanted to put together three spring outfits which would be in this spring using the items on my friend Triin's closet. Triin says she is a shopaholic but she hardly ever buys items full price. So all the outfits we put together cosist of items bought on sales. Triin usually wears gray, black and white and stripes and not very colorful items. But we managed to find some pretty cool items to rock this spring :) So here are the outfits from day to night. 


Esimene komplekt: väike hommikukohv ja oletegi valmis tööl rokkima lihtsa ja mugava kevadise riietusega, kuhu kuuluvad meesteosakonnast ostetud triiksärk ja kergelt kulunud välimusega teksad.

First outfit: morning coffee and then it's time to get ready. Simple pink men's shirt and light ripped jeans to wear at home or to work. 

blouse: h&m menswear 39,99€ 16,99€/ jeans: zara 49,99€ 19,99€


Teine komplekt: kui tööd on piisavalt tehtud, siis on lõunal aeg kokku saada sõbrannadega ning selle jaoks sobib ideaalseks roosa pikem seelik (peaaegu midi-seelik) koos lihtsa valge t-särgi ja eriti popi bomber jakiga. Et kogu look oleks eriti tüdrukulik, tuleb jalga pista mugavad roosad kontsad :) See komplekt on ühtlasi ka minu lemmik ning Triin ise neid riideid koos kandud veel ei olnudki. Niiet Triin, said omale ühe eriti mõnusa ja armsa kevadise komplekti kandmise viisi juurde :)
Second outfit: lunch with girlfriends! I'ts time to put on a cool bomber jacket and pair it with pink skirt, white t-shirt and cute and comfy high heels. This outfit is my favorite :)

bomber jacket: vero moda 59,90€ 39,90€ / blouse: zara 14,90€ 5,99€ / skirt: reserved 24,90€ 9,90€ / shoes: reserved 29,90€ 9,99€Kolmas komplekt: Õhtuseks deidiks sobib alati väike must kleit ning kuna kevadõhtud ei ole veel väga soojad, sobib pitsilisele kleidile imehästi peale must nahkjakk, mis teeb kogu look´i väga stiilseks. Ja loomulikult sobivad sellise outfit´i juurde suurepäraselt kõrge kontsaga mustad saapad ja väike must kott.
Third outfit: date night! A little black dress with a leather jacket is good to go. Pair it with simple high heel boots and a small bag and then the outfit is complete. Lace and leather are really cool and stylish together ;)

jacket: mango 54,99€ 21,99€/ dress: zara 39,99€ 15,99€ / bag: guess 110€ 55€ / boots: aldo 99,99€ 69,99€
 


Siit väike kokkuvõte kevadiste riiete valikul: roosakad toonid, bomber jakk, midi seelikud ja mugavad kontsad :)

Mis riietes kavatsete teie kevadel rokkida ? Ja kuidas teile selline kevadine outfiti inspiratsiooni postitus meeldis? Milline komplekt on teie lemmik?:)

GIVEAWAY'st saad osa võtta SIIN! Lõppeb täna öösel!


So you can't go wrong this spring when you were these items: bomber jacket, midi-skirts and comfy heels.
What outfit was your favorite? What is yout favorite item on this spring?

3 kommentaari