Social icons

2016/03/24

EASTER HAIRSTYLE: PONYTAIL AND A SIDE BRAID

Ilusat algavat munade koksimise ja šokolaadi söömise nädalavahetust!
Enne kui ma ise mune värvima hakkan, mõtlesin teiega jagada ühte äärmiselt armast ja lihtsat soengut, mis sobib ideaalselt algavateks pühadeks (kes mind Instagram'is jälgivad, on seda soengut seal juba kindlasti näinud :))

 Happy Easter !
Before I'm going to color the eggs I'm showing you a really cute and simple hairstyle which would be perfect for the Easter weekend :)


Tegemist on lihtsa hobusesabaga, kuid et see oleks veidi erilisem, on ühele poole tehtud nn tagurpidi punupats/hollandi pats. Patsi tegemiseks läheb vaja kammi, patsikummi ja juukselakki. Kõigepealt tee juukselahk nii nagu sulle meeldib. Hakka nagu kalasaba punuma, ainult et kui juukseid juurde võtad, siis tõstad salgud üksteise alla, mitte peale. Punu vähemalt mõned korrad patsi nii, et võtad juukseid järjest salgu haaval juurde nii ülevalt kui alt ning kui oled enda jaoks saanud patsi õigele kõrgusele, siis hakka punudes juukseid ainult ülevalt juurde võtma.  Kui oled punumisega jõudnud poolde peasse, siis punu pats lõpuni rohkem juukseid juurde võtmata. Kui pats on valmis, siis tee teda kätega veidi laiemaks ning seejärel tee hobusesaba. Punutud osa keera mitu korda ümber hobusesaba, et see kataks ära patsikummi ning peida punutise ots juuste alla ja patsikummi vahele. Kuna mul on niikuinii lokkis juuksed, siis jäi ka minu "saba" lokiline, kuid kui teil lokke ei ole, siis saate loktangide või sirgendajaga kerged lained sisse teha. Soengu fikseerimiseks võid lasta veidi juukselakki ja ongi kogu soeng valmis :)

Basically, it is a simple ponytail with a side braid. You only need a comb, a hair tie and hairspray  to make this hairstyle. First of all, part your hair and start braiding your side braid as a typical dutch braid (backwards)  and continue to do so about three or four times and then only take new hair from the upper part of your head.  Braid until you reach in the middle of your head and then stop taking in new hair and braid til the ends. Then pull your braid sides to make it larger and look thicker. When this is done, do your ponytail and wrap the braid around your hair tie and hide the braid end. I have naturally curly hair, so the ponytail part is naturally curly but if you want your ponytail to be curly as well then just use your hair straightener or curling iron and make soft curls. Fix everything with hairspray and you are good to go :)



Kuidas punuda tagurpidi patsi? Vaata õpetusvideot SIIT.
How to braid a dutch braid? Look HERE.

Postita kommentaar