Social icons

2016/02/21

Weekend and balloons!

Hei-hei!Nädalavahetusel tuli lumi maha ning tänu sellele on linnas tore plöga jälle (ma ei ole talvefänn). Ainus tore asi lume juures on see, et saab toredaid pilte teha ja ma fännan oma ülisooja New Yorker'i roosa suure tekilaadse salli kandmist! (kuna see on nii soe, siis vahepeal ma sellega käia ei saanud, kuna juba liiga soe hakkas sellega) :) 
Käisime laupäeval mu venna sünnipäeval ning enne seda lasin endast paar klõpsu teha. Kuna me lillede asemel viisile õhupalle, siis ma lihtsalt ei saanud ilma nendega pilti tegemata kuskile minna :D
Ahjaa, käisin see nädal sõbrannadega Eesti uut filmi "Klassikokkutulek" vaatamas. Soovitan ka teil seda teha, sest naerda sai ikka korralikult. Aga hoiatan, sellised suht meeste naljad on filmis. Aga sellegipoolest said kõhulihased korraliku trenni ja mulle film meeldis, äkki isegi uus Eesti klassika :) Kui jutt juba filmidele läks, siis umbes nädal tagasi käisin ka "Deadpool" filmi vaatamas ning ka seda julgen soovitada. Ei ole tüüpiline superkangelase film, hoopis vastupidi. Filmis on ropud naljad, jõhker (ja verine) action ja ka veidi romantikat ;) Ja no peategelane on Ryan Reynolds!
So it was quite snowy this weekend and I am not a snow-fan. The only good part about winter is that I can have good pictures made from myself and I love wearing my huge New Yorker pink scarf (it is really really warm!). So on Saturday before I went to my older brother's birthday I just had to capture myself with the balloons I was going to bring my brother. I love balloons, they look especially cool with snow. :)  I have visited the cinema this year quite often because there are so many good movies out and really good ones to come ( f.e. Civil War). I also recommend you to go and see "Deadpool" movie. It's really good action-comedy with quite dirty jokes :D But I like Ryan Reynolds and he plays the leadrole so perfectly!
Aga nüüd paar klõpsu.
Some pictures.Postita kommentaar